Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők, Hölgyek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, Hölgyek meg mindenki! Mit tippeltek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyéni közvéleménykutatást akarok tartani!


Szóval, tegnap gondoltam egyet, es úgy döntöttem, hogy megpróbálom cáfolni a spontán ismerkedés sikertelenségét övező mítoszt a következő módon.


Veszek 100 szál rózsát (a szín mindegy) és az utcán leszólítok 100 random nőt. Életkor legyen mondjuk minimum 18 év (bár ezt kinézetre elég lesz besaccolni), és dokumentálom a reakciókat. Mindegyiktől meg fogom kérdezni, hogy hajlandó lenne-e velem meginni egy kólát/kv-t/pálinkát/bármit, vagy csak beszélni pár szót. Nyílván azt is elmagyarázom, hogy miről van szó.


Tippeljetek, hogy szerintetek a 100-ból hány igen/nem lesz. Elfogadják-e egyáltalán a rózsát, mik lesznek az alap reakciók, stb. Amint megvan az eredmény, ide le fogom írni.



2015. júl. 22. 13:11
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nők minimum felének lesz párja. Közülük mondjuk 40-45 lesz, aki megáll, beszélget, de elmondja, hogy nem pálya és a virágot sem fogja így elfogadni.

A maradék szingli 50-ből 20 válaszra sem fog méltatni, a maradék 30 elfogadja a virágot és beszélget egy kicsit, és ezek közül kb. 25 elmegy veled randira.


24/L:)

2015. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=dOrwo3Tyga4


Ők már csináltak hasonlót. :)

2015. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy elgondolkodtató kérdés.

Elsőre kedves ötletnek tűnik, és azt gondolom, miért ne fogadnám el, miért ne beszélgethetnék egy szimpatikus idegennel, és aha már beszélgetek, miért ne egy kávé mellett...

Másodikra meg beugrik, hogy elég sok "ajándékot" kaptam már, ami aztán nekem nagyon sokba került, legutóbb egy sima kártyanaptárat, amiért 500 Ft-ot kellett adnom, és sajnos, ezek miatt baromi bizalmatlan lettem, holott alapból egy nyitott, bizalmas személyiség vagyok.

Egy fiatal lánynál ráadásul az is közrejátszik, hogy úgy engedik el otthonról, hogy bizalmatlannak kell lennie az idegen férfiakkal szemben, önvédelemből.

Szóval a tippem: 50%-nál kevesebb fogja elfogadni a virágot. Sajnos...

2015. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
# 12-hoz kiegészítés: még a Kiss Tibitől sem fogadta el a minden csaj a virágot! ;)
2015. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:

Javaslom tedd majd fel yotubra ha akarod.Szerintem ebben az országban ne számíts sok jóra.

Mindenesetre aki szoboszló környéki és érdekelné valamiféle flashmob az írjon.

2015. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket. Mint írtam, bárki hozzászólhat, bárki tippelhet. Bár az "alanyok" nők, ennek ellenére ez az egész nem csak nőknek/nőkről szól.


Igen, kedves Wanda7 és többiek, akik hasonló véleményen vannak. Szerintem is elég lehangoló lesz az eredmény - nekem is van tippem, de nem szeretném leírni, hátha kellemesen csalódok. :)

A terv az lenne, hogy amint odaérek a "kiválasztotthoz", azonnal beszélgetést kezdeményezek, minél gyorsabban, hogy a lehető legkevesebb ideje legyen kinézet alapján egy előzetes véleményt alkotni, esetleg beskatulyázni. Nyílván nem lehet teljesen kizárni ezt az oldalát a dolognak, de valamennyire ellensúlyoz a spontaneitás, a hang, hangnem, gesztus, és az is, hogy egy tök átlagos pasiról van szó. Nem vagyok ismert személyiség, nem tűnök ki a tömegből, stb.


Video sajnos nem lesz, legalább is most nem. Elég fura lenne, ha egy szál rózsával az egyik kezemben, egy kamerával a mésik kezemben akarnék ismerkedni. :D

2015. júl. 22. 14:00
 17/51 anonim ***** válasza:

Nem akarok negatív lenni, de az elmélet teljesen más mint a gyakorlat. Az, hogy így leírva, arctalanul, nyugodt környezetben a gép előtt valakinek tetszik ez az ötlet, nem jelenti azt, hogy a forgalmas, stresszes utcai közlekedésben bárkit is túlzottan izgalomba hozna ha egy vadidegen férfi elé állna egy rózsával. Nyilván ha egy kifejezetten jó képű, jó kisugárzású, intelligens férfi tenné ezt, más eredményt kapnánk, de egy átlagos férfitól menekülni fognak a nők egy ilyen helyzetben.

100ból 2 a tippem.

2015. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Képet kérhetek? :D Pasi vagyok, csak kíváncsi vagyok a pofádra. :D És a kérdést betettem figyeltre, szóval én is kíváncsi vagyok az eredményre. Mikorra várható?
2015. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

Nekem feldobnád a napom,elfogadnám a rózsát,megköszönném,egy-két szót beszélnék veled aztán beugrana,hogy mi van ha ez valami csapda és rossz lesz a vége,tehát mondanám,hogy nagyon sietnem kell,de nagyon köszönöm a rózsát és elmennék.

Szerintem viszonylag sokan elfogják fogadni (főleg ha nem olyan lányokhoz mész akik 120-szal rohannak épp valahova). Ha meg egy fiatalabb lánycsoporthoz mész akkor is sikered lesz.

Viszont beülni kávézni valahova szerintem max 10 ember fog.

19l

Küldenél képet magadról?Úgy lehet mást mondanék :)

2015. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Kiràly kezdeményezés. Kívàncsi vagyok.
2015. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!