Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem szanalmas,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szanalmas, hogy valaki annyira remĂŠnytelenul eletkeptelen, hogy prostihoz megy elveszteni a szuzesseget?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 A kérdező kommentje:
Hat.... Elgondolkodtatoak a valaszok az biztos...nem jo ertelemben
2015. máj. 22. 15:40
 82/84 anonim ***** válasza:

hát, a barátnőmről sok ember tudja hogy mi volt... annó, de annyira nem egy elterjedt dolog.


Mégis én nem szégyenlem azt, hogy ő ilyen volt, sőt, általában mindig kiállok mellette, ezért is akarom megkérni a kezét.


Az meg hogy másokkal lefeküdt... hát és? Nem egy nő van aki diszkréten ugyanezt csinálja heti kétheti szinten, annyi különbséggel hogy nem tudok róla, mikor összejövök vele.


Ő róla ezt tudom, de ez nem változtat a tényen hogy imádom. És akármit is mondasz, a prostik elgé sokat tanulnak a munkájukból mint érzelmileg, mint szexuálisan, mint nőileg, és sokkal kötödékenyebbek amikor megállapodnak mint más nők.


Az meg hogy csak nekem teszi szét a lábait most már, az +1 ok azért hogy imádjam. Főleg azért is, mert miattam abbahagyta a munkáját.


Engem sose fogtok meggyőzni arról, hogy ez sáznalmas. Én ő belőle kiindulván az összes prostit egy "normális" munkás embernek vélem. Akinek ugyanolyan előkelő munkája van mint bárkinek.


Most ebből jön a kérdés, vajon szánalmas-e elmenni boltba fizetni az eladónak... nem.

2015. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:
Sokáig szándékozzátok még a flame wart csinálni?
2015. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:
Lany vagyok de szerintem egyaltalan nem gaz... De ha meg sem probalja egy normalis lanynal mert gyava az gaz:(
2015. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!