Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem szanalmas,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szanalmas, hogy valaki annyira remĂŠnytelenul eletkeptelen, hogy prostihoz megy elveszteni a szuzesseget?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
91%
Ha neki ez jó... Én nem tenném, de nem is nézem le azt aki meg ezt választja.
2015. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
93%
Én azt mondom, hogy ő dolga. Nem szeretek beleszólni mások életébe.
2015. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
97%
Van az a pont, amikor az ember már nem lát más megoldást.
2015. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim válasza:
94%
Sokak szerint az. De szerintem nem. Ha nincs jobb lehetősége, akkor menjen csak. Te melyiket választanád? Csúny nő vagy szép prosti? Én az utóbbit.
2015. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
84%

Szánalmas? Lehet.


De ameddig nem voltam prostinál, addig nem volt se barátnőm, se kalandom. Mikor elmentem porstihoz, leomlott az a gát, ami eddig fent volt.


Mondjuk 3x voltam nála, de ha ez kellett ahhoz, hogy "férfi" legyek, megérte szerintem. Amúgy még most se lenne itt mellettem az a csaj aki most éppen alszik a szembelévő ágyon.

2015. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 kovpet ***** válasza:
91%
A karakterkódolást elcseszni sokkal szánalmasabb :)
2015. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 A kérdező kommentje:
Telorol vagyok rohadt ekezetek
2015. máj. 21. 10:41
 8/84 anonim ***** válasza:
98%
A prosti az prosti. Élvezetet ad. Jót rosszat de ad. Nekem volt ismerősöm. 26 éves lehetett. Donga lába volt és kancsal. Kis gerincferdüléssel. Kicsit quasimodo kiállással. Soha egy lány nem volt vele hajlandó még flörtölni sem. Elmondta, hogy egy prostihoz ment el. A nő szép volt. Kérte ne siessen mert még soha nem volt nővel. A prosti megértő volt/Ki volt fizetve az egy óra így úgy csinálta ahogy kérték/ Többször is élvezett a fiú. Amikor elmondta majdnem sírt annyira boldog volt, hogy neki lehetett. Ennek a fiúnak talán soha nem lesz egy barátnője sem. Miért lenne szánalmas?
2015. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Van akinek nem jön össze, az verje 40 éves koráig, csak mert ez nem tetszik egyeseknek? Ha valaki nem tud főzni, akkorl elmegy gyorsétterembe.
2015. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
88%
Az a szánalmas, hogy egyesek annyira korlátoltak, hogy egy ember értékét a szexuális teljesítménye alapján ítélik meg. Da Vinci és Newton is rohadt életképtelenek voltak, igaz?
2015. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!