Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem szanalmas,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szanalmas, hogy valaki annyira remĂŠnytelenul eletkeptelen, hogy prostihoz megy elveszteni a szuzesseget?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
32%

. Da Vinci és Newton is rohadt életképtelenek voltak, igaz?

Miért voltak azok? Netán ők sem kaptak nőt?

2015. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
34%
nem csak szerinted. ezek csak siránkozni tudnak. nem értem, hogy van gusztusuk hozzá, egy ilyen nőhöz, de nem az én dolgom, közöm semmi, egészségére, de egy ilyen pasit bottal nem piszkálnék meg.. köszönöm szépen, le lehet pontozni.-.-
2015. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
74%
Úgy könnyű ugatni, hogy a p*csádra mindig lesz igény. Fordítva ez már nem így van. Férfiként teljesíteni kell. Gondolom a szemedben az aki egyéjszakás diszkó ribiket szed össze az az istencsászár igaz? Mellesleg egy ún rendes nőn is átmegetett a fél megye és tőle is el lehet kapni mindent.
2015. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
80%
"hogy van gusztusuk hozzá, egy ilyen nőhöz" ---miért, jónéhány nem prosti nőben is annyi fa.sz járt már, hogy ha a pasi megtudná (az igazat), ahhoz se lenne gusztusa ennyi erővel...
2015. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
73%

ma 12:00

hogy lehetsz ennyire korlátolt?Bottal sem piszkálnád meg azt a pasit?S honnan tudod,hogy a te párod/férjed vagy eddigi kapcsolataidban lévő férfiak nem jártak prostihoz?Lehet a férjed is jár és nem tudsz róla és nem is fogja az orrodra kötni ha ez így van.Szerintem nagyban tehet a nő arról ha a párja prostikhoz jár.Sok nő van,aki házasság után sárkánnyá válik,gyerek után elhanyagolja magát és ez a 2 együttesen meg már elég ok arra hogy a ffi elkeseredjen lelkileg.Lehet abban az 1 órába több törődést kap mint az ún.erkölcscsősz nejétől..

2015. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
85%
Na igen, a legszebb mikor egy ilyen kérdéshez jönnek a nők ítélkezni. Akik ha tegyük fel csak átlagosak, annyiba telik nekik férfit szerezni, hogy lemennek félpucéran a dizsibe, megriszálják a farukat, és kiválasztják a terebélyes választékból a nekik legmegfelelőbbet. De ha csak simán kimennek az utcára, 10 perc alatt találnak csávót, aki szívesen beül velük kávézni, vagy bármi. Ez a másik oldalról nagyon nagyon nem így működik, drága hölgyek.
2015. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
73%

én még mindig csak azt tudom mondani, hogy életem legjobb döntése volt a prosti.


minden megjavult a környezetemben mint ahogy írtam is, amit egyedül bánok, hogy későn mentem prostihoz, 20 évesen és nem 18 évesen rögtön

2015. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
77%
Igen sajnos azt hiszik a nők hogy a férfinak könnyű. Egy nő ha valahogy kinéz bármikor kap szexet. Nem biztos, hogy mindenben jó lesz de kap. Elég egy cicit vagy puncit villantani és a legterebélyesebb Julcsit is elviszik egy körre. A férfi semmit nem kap. A férfinak nyomulni kell minden áron ha valamit el akar érni. Kocsival, pénzel, hazugsággal, kábító dumával, lazasággal, férfiasság mutatásával, bármivel de nyomulni kell. Ha nem teszi egész életében csak otthon csinálhassa magának.Egy nagyon jó kinézetű fiúnak a lányok majd fel buknak, hogy mutassák magukat. Egy átlagos fiú aki három lépes távolságra is van és nem egy dumás nincs pénze, nem az a "tökéletes", ahhoz egy lány nem szól, de észre sem veszi. Még az átlagos lányok is úgy kezelik ezeket a fiúkat,: mit képzel, hogy engem nézeget? Ezek sajnos igazak.
2015. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
88%

itt nem is magáról a szexről van szó, hanem az önértékelésről a gátakról magáról a férfiasságról.


nekem így lett meg mint írtam nekem ez volt a kulcs, és nem szex miatt feküdtem le vele.

2015. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
62%

"Még az átlagos lányok is úgy kezelik ezeket a fiúkat,: mit képzel, hogy engem nézeget?"


Veled így beszélnek a csajok és ezt te el is tűröd?


Amúgy kedves hölgyek mi a bajotok azzal, hogy valaki fizetőshöz jár? Az, hogy nem költ rátok vagyonokat, nem alázkodik meg előttetek, nem hízlalja az egótokat? Amúgy is mi közötök hozzá? Titeket számon szoktak kérni, hogy hány farok járt bennetek? Mondom ezt úgy, hogy sose voltam rászorulva a prostikra.

Az érem másik oldala, hogy sok srác nyalizik a sok szutyoknak, akik persze, hogy elpofátlanodott egoista szemétté válnak. Talán egy kis önérzet és méltóság kéne nem pedig megalázkodni az első jött-ment bányarémnek.

2015. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!