Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért nem hordtok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem hordtok már olyan felsőket amiből kint a hasatok?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szexik, de mióta jó idő van összesen 1 lányt láttam szerintem ő is csak a köldök piercingje miatt vette fel, de miért ment ez ki a divatból ? A cicanadrág miatt mert nem illik hozzá vagy mi ? :) 25/F

2015. máj. 19. 17:32
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
mindenben igazat adok utolsó :D
2015. máj. 19. 21:03
 32/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom te merre élsz, de felénk még keresgélni se nagyon kell, sok kiscsaj a suliban mutogatja magát haspólóban.:D
2015. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
41%
30-as, azért mert valaki nem dolgozik olyan keményen a testén, még nem lesz zsíros, dagadt disznó. De attól függetlenül tényleg csak a rendkívül vékonyaknak áll jól a haspoló, viszont tőlük is ízléstelen, ha sima hétköznapokon veszik fel. Nem másoknak öltözködsz, de ha megsérted az iratlan öltözködési szabályokat (pl bikiniben bemész egy templomba), akkor joggal fikáznak.
2015. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
22%
GÁZ . NAGYON GÁZ : :)
2015. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 Kronosz Olen ***** válasza:
Nyugodj meg kérdező. Nekem is pocakfétisem van és siratom a haspólókat.
2015. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
38%

33-as. nem mondtam én se, hogy foglalkozásszerűen kell űzni a sportolást meg miegyebet. :D de anélkül nem is fogsz úgy kinézni nagy valószínűséggel, hogy felvehess nyugodt szívvel egy ilyen pólót.

és megint olyan értelmetlen dolgot írsz. senki nem templomba veszi fel a haspólót. vagy te oda jársz minden nap?

az ég világon nem fikáz joggal azért senki, hogy mit veszel fel. max véleményed lehet. de attól még hogy a legtöbbnek ugyanaz a véleménye mint neked, nem lesz igazad.

2015. máj. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Szerintem azoknak van igazán baj az ízlésével, akik szerint ízléstelen a haspóló... Persze, 6 kiló felesleggel már nem áll jól, de azért bőven lenne olyan, akinek igen. De persze ízlések és pofonok :D
2015. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam, hogy ilyen nagy vitát fog ki váltani ez a kérdés :D. Egyébként ellene elég furcsa indokokat hoztok fel. Azért mert télen kifázik ?! Vagy, hogy templomba menni benne :DD, akinek nem beteg az agya az ilyesmit nem csinál, ha meg csak azért mondod ezeket, hogy beletudj kötni akkor mondd azt, hogy CSAK mert nem tudsz mit mondani rá :D, azt sem értem miért ízléstelen ? Egy 80kgos valakin persze, hogy az, de egy szépen kidolgozott (vagy ha valaki olyan szerencsés egy alapbol szép lapos hasú) lányon nagyon szép tud lenni, ez csak az én véleményem Még 1x kösz9 a válaszokat mindenkinek! :D
2015. máj. 21. 08:44
 39/39 anonim ***** válasza:
ennek most nem sok értelme van, amit írtál.
2015. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!