Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért nem hordtok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem hordtok már olyan felsőket amiből kint a hasatok?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szexik, de mióta jó idő van összesen 1 lányt láttam szerintem ő is csak a köldök piercingje miatt vette fel, de miért ment ez ki a divatból ? A cicanadrág miatt mert nem illik hozzá vagy mi ? :) 25/F

2015. máj. 19. 17:32
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
81%
Én egyetlen egyszer vettem föl olyan pólót akkor is megkaptam, hogy kint vannak a csontjaim és túl lapos a hasam, azóta nem vettem föl
2015. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
pedig a lapos has az szexi :D
2015. máj. 19. 19:12
 23/39 anonim válasza:

nekem se tetszik. de jó hírem van kérdező, a h&m , new yorker és hasonló boltok kínálata tele van ilyennel.szóval megint divat, de szerintem max nyáron fogják hordani.

és nem mindenki. engem idegesítenk a rövidebb pólók is, nem szeretem ha kint van a derekam.

na meg ez a felső egy elég szűk rétegnek áll jól

2015. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Költőnő? ***** válasza:
24%
mert hála azistennek vége van a '80-as éveknek:)
2015. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
32%

A hasat megmutató felső csak azoknak áll jól, akik az egészséges súly alsó határán állnak/nagyon sportosak, és feszes, lapos a hasuk. És ebből viszonylag kevés ember van, ők is tinédzserek, fiatal felnőttek. Akik vagy iskolába, vagy dolgozni járnak. Egyébként sem illik utcára még nyáron sem. Max buliba, strandra. Szerintem fiúk is kibírják pólóban, rövidnadrágban, lányok is bírják ki pólóban, szoknyában/sortban.

Pont ma láttam egy alacsony, széles, jó hurkás csajszit, aki köldökvillantós pólóban mászkált. Egy másik ruhában nagyon csinos lett volna, így viszont ízléstelen és nevetséges volt. Nem mondom, hogy változtatnia kéne magán, csak öltözködjön ahhoz a testhez, amije van és ne ahhoz, amilyet szeretne. Ez a rövid póló meg tényleg csak különleges alkalmakra való, nem a városba.

2015. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Ugye milyen szexi?



[link]

2015. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

A kommenteket elnézve elég súlyos problémák vannak a közfelfogásban.

A lányok fele haspóló nélkül is gyakorlott örömlánynak néz ki, de már megszólunk egy amúgy visszafogott,és elegáns lányt, akinek kint van a köldöke...

2015. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
41%

Én nem szeretem ha kint van a derekam. Divat nem divat, jól áll-e vagy sem. Az ilyen ruha figyelemfelkeltésre szolgál a lányok körében. Azoknak, akiknek jó testük van és felveszik, azok a hiúságukat kenegethetik vele. :) Akiknek meg áll jól, pl a ducibbaknak, mert ma is láttam ilyet, kiábrándító volt, azoknak ugyanez a céljuk, csak ők nem érik el.


Különben sem raknám ki a csípőmet az utcán. Bőven elég hogy a melleim miatt megbámul a sok pasas, nem kell hogy még jobban vonzzam őket. Ősszel meg télen pedig egyenesen egészségtelen, de ezt már előttem leírták. Meg szerintem ez nem olyan dolog, amit boldog-boldogtalannak mutogatni kell.


23/l

2015. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
40%

Ma 19:43!


Hallod! Ez egy szemét troll húzás volt. Pont lenyeltem a falatot amikor hála Neked erre a gusztustalan biboldóra kattintottam. Majdnem visszajött a vacsi.

2015. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
73%

jó ez amikor belinkeltek ilyen elbszott képeket, amiknek semmi köze a kérdéshez kb.

nekem van olyan pólóm, amiből kilóg a hasam. nem nagyon, éppen csak hogy látni. elég sokat dolgozok a testemen, hogy ne legyek zsíros dagadt disznó, szóval jól is áll. az öltözködésem egyébként eléggé visszafogott. max egy érdekesebb, kihívóbb ruhadarab van rajtam, az is ízlésesen tálalva.

általában azért nem tetszik az embereknek, mert vagy ronda a testük, ezért lefikázzák máson is, mert irigyek, vagy begyöpösödöttek, vagy annyira nincs fantáziájuk és ízlésük, hogy nem tudnak egy ilyen pólót normálisan és jól kinézően tálalni.

egyébként én nem azért öltözök szexin és/vagy csinosan, hogy más annak lásson, csak boldoggá tesz és jól érzem magam ha a barátom oda van értem, hogy milyen jól nézek ki.

az hogy nem egészséges, az meg nem tudom hogy pattant ki az agyatokból. nyilván nem arról van szó, hogy télen vegyen fel bárki is ilyen pólót.

2015. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!