Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért nem hordtok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem hordtok már olyan felsőket amiből kint a hasatok?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szexik, de mióta jó idő van összesen 1 lányt láttam szerintem ő is csak a köldök piercingje miatt vette fel, de miért ment ez ki a divatból ? A cicanadrág miatt mert nem illik hozzá vagy mi ? :) 25/F

2015. máj. 19. 17:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
60%
Marhára ízléstelen.23/F
2015. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
73%
nagyon-nagyon melegben szoktam kombinálni minialsóval.
2015. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
72%
Remélem azért mer' megjött az eszük...Meglehetősen egészségtelen viselet az,nem jó a vesének ha mindig szabadon van.
2015. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

[link]


miért ízléstelen ? :D

2015. máj. 19. 17:39
 5/39 A kérdező kommentje:
ja 30-40 fokban ha egésznap bikiniben mászkálsz sem lesz semmi bajod, a férfiak otthon kb. félpucéron vannak egész nyáron, meg a melósok is még sincs semmi bajuk a veséjüknek, max az alkoholtól :D
2015. máj. 19. 17:40
 6/39 anonim ***** válasza:
84%

# 5


Néhány éve moikor ez volt a divat, még sokat láttam már 15-20 fokban is így mászkálni.Az biztos,hogy nem egészséges.

2015. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
2015. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
és sokat látsz télen szoknyában/cicandadrágban is, de amikor egy erre vonatkozó kérdést olvasol a rendeltetés szerű használatra asszociálsz jobb esetben :)
2015. máj. 19. 17:48
 9/39 anonim ***** válasza:
81%

Utcára szerintem is ízléstelen... és amit belinkeltél, az is az, prolis. Max. ha nagyon kicsit mutat meg a hasból, és magasderekú nadrággal van felvéve, az még jól tud kinézni.

A másik része meg az, hogy a legtöbb ember olyan helyekre megy, olyan helyekről jön hétköznap, ahova nemhogy rohadtul nem illik, de gyakran tilos is ilyesmit felvenni - rendes munkahely, suli. De mondjuk egyetemre sem kellene bemenni egész hasat mutató pólóban.


És tudom, hogy vannak az utcán félmeztelenül járkáló pasik meg azok a csajok, akik lemennek a Duna-partra napozni, aztán annyit nem tesznek meg, hogy amikor visszamennek a belvárosba, egy strandruhát felkapjanak a bikinijük fölé, de attól ez még ízléstelen és nem illik. És letojom magasról, kinek milyen jó a teste...

(jó, nyilván az útmunkást 40 fokban megértem, mert rohadt meleg az aszfalt, azt nem lehetne pólóban bírni, de a többi nem hal bele, ha ízlésesen felöltözik).

2015. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

nagy melegben mint írtam én is hordok ilyen polót, ha kevsébé van meleg és hosszú nadrág az opció akkor cicanacit szoktam. Engem nem zavar hogy látszik a fenekem formája.


De polóból nem ilyen izléstelen típust, hanem ilyesmit:

[link]


[link]


nem mintára gondolom, mert ezek mintában nagyon nem az én divatom.

2015. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!