Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek nem ment le...

Anyukák, akiknek nem ment le a hasuk szülés után! Milyen fazonú ruhát, felsőket hordtok?

Figyelt kérdés

3. babám után elég nagy hasam maradt. (sajnos máshol is van rajtam felesleg)

Akármit veszek fel, szörnyen nézek ki. Ha bő fazont húzok, még jobban kövérít, ha feszest az összes hurka látszik, ha lezser, de nem bő a ruha, az sem tetszik magamon.


2014. máj. 26. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szűk farmert hordok, mert a lábaim jónak mondhatók, a felsőim pedig általában bő fazonúak, de az aljuk gumis, vagy passzés, így lehet csalni. Hordj (ha bírod) teli talpú szandált, mert a sarok is hosszítja, slankítja a lábakat.

Már nem hordok teljesen csípő nadrágot, mert akkor a gatya fölött kibuggyan a hasam, inkább fél csípőt, ami egy kicsit leszorítja a hájamat.

2014. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem a lábaim sem vékonyak, a szűk gatyák nem állnak jól.

Magassarkút, magastalpút nem hordok, 3 pici gyerek mellett, után futni nem éppen ideális.

2014. máj. 26. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg en se tudtam leadni a terhesseggel jaro kilokat. Az azelotti ruhak meg sajnos nem jonnek ram, es egy kis hasim is van. Persze idom nincs ruha vasarlasra, meg ujabban nem is szeretek mert mindig megallapitom a boltba hogy nem ram vannak szabva a ruhak. En mostanaban labszarig ero testgatyaba jarok ( persze csak sotet szin lehet) ami leszorit egy kicsit meg hozza egy hosszabb felso ami azert a feneket eltakarja:) A felso ne legyen se szuk, se bo, hanem a ketto kozt egy jo kis szabasu. Most divatos mikor egy kicsit lelog a vallon egyik oldalt, vagy a mell allatt egy kicsit huzott.
2014. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mell alatt szabott, onnan bővülő felsőket hordok és egyenes szárú nadrágokat, vagy ruhát (ápol és eltakar :))
2014. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem rólam van szó, mert nekem nem volt ilyen gondom, de tegnap láttam a metrón egy csajt, akinek gyönyörű lábai voltak, magassarkúban volt, és egy egybe részes ruhában, ami ilyen terhesruha volt, vagy hogy mondjam, mell alatt bővült.


Szerintem olyan is jó lenne neked.

2014. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket!
2014. máj. 28. 06:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!