Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért hiszik, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért hiszik, hogy csak a tinik foglalkoznak a pénisz mérettel? Én pont fordítva vagyok vele.

Figyelt kérdés

Tiniként semennyire nem érdekelt, mert akkor még bevettem a "nem a méret a lényeg" kamu dumát. Aztán megtudtam, hogy döntő tényező a nőknél...


Nem hiába hívják férfiasságnak is, mert tényleg ebben mérik. A nagy farokra pedig repülnek a nők.



ma 12:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
25%
Aki szerint ugyanolyan érzés, ha egy 12 cm-s meg ha egy 20 cm farok van benned, az azért állít ilyet, mert soha nem szexelt, vagy csak egy partnere volt és nincs összehasonlítási alapja.
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
40%
Esetemben pont fordítva volt, régen csak az számított tiniként, hogy minél nagyobb legyen a srácnak, mostanra pedig rájöttem, hogy bár fontos a méret (legalábbis hogy azért érezhető legyen), de sokkal jobban számít az hogy kié. Inkább legyen egy normális srác kisebbel, mint egy idióta beképzelt bunkó srác naggyal. 28
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%

#2

És 28 évesen még nem tudod, hogy vannak rendes srácok is nagy farokkal? Meg bunkó kisfarkúak is?

ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
3. Ugyanmár, már akkor is csak a személyiség számított. ;-)
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%

Én meg azt nem értem, hogy rögtön első randin le kell feküdni a másikkal, hogy megtudjuk kinek milyen a nemi szerve?

Mert én sajnos nem sajnos nem ugrok egyből a pasi farkára.

Ahhoz érzelem kell.

Addigra meg mindegy mekkora a farka.

Vagy dobjam ki, mert nem megfelelő a méret? Vagy ő dobjon azért, mert nem tetszik neki az alfelem?

ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
24%
5. Ezt neked kell tudnod. Nem kell a trollokra hallgatnod.
ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%
#5 tehát neked addigra már mindegy, hogy milyen az ágyban? Mindegy a mérete, mindegy, hogy fél perc alatt elsül, mindegy, hogy soha nem nyal ki, de elvárja, hogy leszopd? Mindegy, hogy ő erőlteti az anált, te meg utálod?
ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
43%
5 tökéletesen leírta amit gondolok. Egy randi során vagy ismerkedés során előbb kiderül az emberről n+1 dolog ami fontos ahhoz, hogy egyáltalán eljussunk az ágyig, és ezek közül egyik sem a farkának a mérete. Úgy állítjátok be a nőket mintha ténylegesen ez alapján szelektálna a világon bárki is, meg mintha a férfi csak a farka méretáből állna és nem egy hús-vér személyiség meg ember tartozna hozzá. :D Ki lehet erre az oldalra írni napi 40 ilyen kérdést, de most is nézd meg a válaszokat kérdező, csak ugyan olyan frusztrált csávók válaszolnak ilyeneket hogy a nőknek mennyire számít ez, mint te. :) Egymást húzzátok le ezzel a faszméregetéssel a béka segge alá. Szerinted miért nincs olyan kérdés amiben nők sírnak azon, hogy salátás a puncijuk, vagy A kosaras a mellük? :D Mert a kutyát nem érdekli hogy itt vadidegenek mit gondolnak erről. És még ha lenne is ilyen kérdés, egészen biztosan nem adnék olyan testképzavaros kiégett nőknek a véleményére akik elkezdenek fröcsögni, hogy csak a D-s mell a jó, meg csak a rózsaszínre plasztikázott babapunci a szép a férfiak szerint. Azért sem, mert a gyakorlati tapasztalásom mást mutat, és azért sem, mert pont azt a célcsoportot akikhez a kérdés szól, nem éri el. Ahogyan itt az ilyen kérdések alatt is, ezeket a lehúzó kommenteket sem nők írják, hanem férfiak ezt biztosra veheted.
ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ahhoz érzelem kell."


Sajnos érzelmekkel nem lehet kielégülni. Volt csajom, ahol megvolt a kölcsönös érzelem, de az ágyban egyáltalán nem passzoltak az igényeink. Vége is lett. Nem ez volt a hivatalos indok, de mindketten tudtuk, hogy de.

ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
56%
7 ideális esetben a randizás/ismerkedés alatt felmerül a szex mint téma, nem az ágyba fekve meztelenül szokták az emberek megbeszélni, hogy kinek mire van igénye az ágyban, hanem előbb. Nekem egy olyan partnerem sem volt akivel eljutottunk a szexig és akkor kezdtük el kitalálni, hogy ja amúgy te mit is szeretsz? :D Normális felnőtt ember kommunikál erről idejében.
ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!