Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért hiszik, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért hiszik, hogy csak a tinik foglalkoznak a pénisz mérettel? Én pont fordítva vagyok vele.

Figyelt kérdés

Tiniként semennyire nem érdekelt, mert akkor még bevettem a "nem a méret a lényeg" kamu dumát. Aztán megtudtam, hogy döntő tényező a nőknél...


Nem hiába hívják férfiasságnak is, mert tényleg ebben mérik. A nagy farokra pedig repülnek a nők.



ma 12:48
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
8. Nem csak a farokméretről van szó. Létezik olyan, hogy nagyon nem illenek össze a szexuális preferenciák. Ha előtte volt 1000+1 randi és dúlnak az érzelmek, attól a helyzet nem fog megváltozni és csak feleslegesen húzták egymás idejét.
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
56%
Akkor gondolom az idejében kiderül ha valakivel nagyon nem lehet zöld ágra vergődni. Puding próbája az evés, de ettől még nem szex közben fogom először mondani a férfinak hogy nem engedem seggbe, ahogy elvárom, hogy ő se kezdje el eröltetni, mert tisztel ennyire ha már eljutottunk idáig.
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
33%

#5ös vagyok.

A méretről volt szó.

Soha egy pasimat sem kérdeztem meg mekkora.

De például mondtam le azért randit, mert a férfi elvárta volna, hogy a számba menjen el én meg megmondtam, hogy ez nekem nem fér bele.

Úgyhogy a méretet és azt, hogy mit tud az ágyban nem ugyanaz.

Egy nagyfarkú is lehet gyorstüzelő és egy szerényebb mérettel rendelkező is lehet kitartó.

ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudok nyilatkozni, mert nekem kicsi, mégsem volt rá soha panasz, sőt...Utolsó leányzó csak velem tudott elmenni "kézi segítség" nélkül, pedig 10+ partnere volt már azelőtt is különböző méretekkel.

Most vagy marha mázlista vagyok és csak "kis igényű" nőket fogtam ki vagy egy nőt felizgatni is tudni kell, illetve figyelni hogy mire hogyan reagál, nem csak bevágni és reszelni 🤷‍♂️

Mindenki döntse el maga...

ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
64%

#10

Aha, és biztos előre el fogja mondani, hogy ő fél perc alatt szeret elmenni :) És hogy nem szeret semmit sem viszonozni. Annyira életszerűtlenek a megjegyzéseid🤣

ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
54%
Amíg a pudingot nem próbáltad, addig az a puding mondhat magáról bármit. Maradjunk ennyiben.
ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

#1

Ez így is van.


#2

A #3 megkérdezte helyettem.


#4

Na igen... az számít a legkevésbé.


#5

Igen, ez szokott lenni. Mindegy, hogy mikor van szex, ha nem elég nagy, kuka/megcsalás.


#7

Jogos.


#8

Azért hisszük ezt, mert a nőktől ezt halljuk/tapasztaljuk. A punci kinézet/mell méret csak esztétika. A pénisz funkcionális.


#9

Ez sajnos ilyen. A szex fizikai stimuláció.


#10

Ment a "like".

ma 13:46
 18/36 anonim ***** válasza:
48%

Miért nem értitek meg férfiak, hogy a megcsaláshoz/elhagyáshoz nem a méret számít?

Vagy könnyebb arra fogni, mint arra, hogy b@lf@sz voltam?

Nem figyeltem a partneremre, nem foglalkoztam vele, gyorstüzelő voltam? Vagy ágyon kívül voltam vele paraszt?

Úgy csináltok, mintha nagyfarkú pasit sosem hagytak volna el.

Hogy a f@szba van önbizalmatok?

Vagy kötelezően ügyvédekkel/üzletvezetőkkel kezdjek ki mert azoknak nagy a farkuk?

ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
45%
18. Én meg általánosítő nőkkel nem állok le.
ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Na most megint az idétlenek vitatkoznak a farok méregetésen, amin úgyse lehet változtatni.
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!