Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért hiszik, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért hiszik, hogy csak a tinik foglalkoznak a pénisz mérettel? Én pont fordítva vagyok vele.

Figyelt kérdés

Tiniként semennyire nem érdekelt, mert akkor még bevettem a "nem a méret a lényeg" kamu dumát. Aztán megtudtam, hogy döntő tényező a nőknél...


Nem hiába hívják férfiasságnak is, mert tényleg ebben mérik. A nagy farokra pedig repülnek a nők.



ma 12:48
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

#13

Nem kell kérdezni. Látod és érzed. A kicsi hiába kitartó, nem stimulál rendesen.


#14

Hány éves vagy? Mekkora? Hány éves nők voltak? Simán lehetsz mázlista, mert a felsorolt dolgok önmagukban kevesek, hisz az alap.


#16

Ha a pudingom nem néz ki elég ínycsiklandozónak, akkor egy nő se akarja megkóstolni.


#18

Akkor nem azt kéne indoknak felhozni.

ma 15:04
 22/36 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot, ahogy a pénisz úgy a hüvely mérete is változik egyénenként, van aki szűkebb, rövidebb, kevésbé rugalmas, kevésbé nedvesedik be stb. Nyilván aki nagyon tág az nem fog érezni egy átlagon aluli péniszt. Aki meg szűk az sosem fog igazán élvezni egy átlagon felülit. Voltam már olyan nővel, akinél azt éreztem, hogy már szinte kotyog benne a péniszem és olyannal is, akibe két ujjam alig ment be. Egyiknek értelemszerűen kicsi voltam a másiknak meg túl nagy.
ma 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

#20

Pont ez a baj. Vagy olyannak születtél, akinek elég nagy a nőkhöz, vagy nem.

ma 15:11
 24/36 A kérdező kommentje:

#22

A hüvely méret közel se annyira változatos. Még egy optimista kutatás alapján is, a nők 84%-a elégedett a partnere méretével, 15%-nak túl kicsi, 1%-nak túl nagy. Ez is jól mutatja, hogy kb nincs túl nagy, túl kicsi viszont van bőven.

ma 15:20
 25/36 anonim ***** válasza:
45%

Te az egész társadalmat ki akarod elégíteni vagy csak a barátnődet?

Helyedben normális nőkkel ismekednék, nem k.rvákkal. Azoknak a 30 centis lóf@sza is kevés lenne.

ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező én a tapasztalataimról beszélek, nem valami statisztikákról. Segíteni próbáltam, de látom te inkább vitapartnert keresel. Ebben viszont nem leszek társ. Ettől függetlenül sok sikert kívánok a jövőben.
ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
40%
Szerinte midneki foglalkozik vele. Ennek pontosan az az alapja, hogy az átlag (14-15) kicsi. Az ideális biztos nagyobb. Pl külföldön egyre népszerűbb a cuckold, ahol a beszálló pasinak nagy farka van. Sőt egyre több BBC videót látok amatőr oldalakon, ahol a nagyfarkú fekete pasi döngeti a fehér nőket.
ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

#25

Attól normális egy nő, hogy nem akarja élvezni a szexet?


#26

Én nem keresek vitapartnert. Sok sikert neked is!


#27

Lehet.

ma 16:05
 29/36 anonim ***** válasza:
47%

#14 vagyok

28 éves, olyan 12-13cm, a nők 20-as, 30-asok voltak.

Egyébként elmondások alapján annyira nem alap dolgok, legfeljebb a férfiak hiszik azt, hogy de nagyon figyelnek és jók, nő ismerősök nem éppen ezt mondják...

ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
42%
Miért ne élvezné a nő a szexet? Hogy jött ez a válasz egyáltalán a 25-ös valaszolonak? :”D
ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!