Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért hiszik, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért hiszik, hogy csak a tinik foglalkoznak a pénisz mérettel? Én pont fordítva vagyok vele.

Figyelt kérdés

Tiniként semennyire nem érdekelt, mert akkor még bevettem a "nem a méret a lényeg" kamu dumát. Aztán megtudtam, hogy döntő tényező a nőknél...


Nem hiába hívják férfiasságnak is, mert tényleg ebben mérik. A nagy farokra pedig repülnek a nők.



tegnap 12:48
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Valamennyire engem is foglalkoztat mert ugye a férfiak nem tudják elképzelni milyen különböző érzéseket nyújthatnak a különböző méretű, formájú péniszek.

Erről sosem esik szó, valahogy sehol sem láttam még ezt kivesézve.

Én elégedett vagyok a farkammal, a feleségem is azt mondta, ha nagyobb lenne már fájna mert így is van, hogy néha-néha kellemetlen de nem annyira, hogy fájjon neki.

Szerintem bőven elbírna nagyobb péniszt is csak nekem mondta, hogy ne foglalkozzak ezzel a témával...

Viszont jó orgazmusai vannak, nekem is aztán nem is nagyon fírtatom. Van 1-2 műkuki kicsit nagyobbak mint az én dákóm de nem váltott ki belőle olyan hűha reakciót ezért csak porosodnak a szekrényben. Szóval a kémia az sokkal fontosabb mint néhány centi.

Igaz nekem nincs is okom panaszra mert kaptam 16.5 cm hosszt. Ha nem is egy rúd szalámi de azért elég vastag is. Szerették a korábbi hölgyek is. Volt akivel egész éjszakát átszexeltem de ott is inkább a vágy, a kémia volt nagyobb mint a centik.

tegnap 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

#29

Nem minden férfinak alap, ez tény.


#30

Pedig egyértelmű.

tegnap 18:09
 33/36 anonim ***** válasza:
42%

Nálad kérdező vagy mindenkinél?

Voltam 20 centissel is és 15el is.

Mindkettővel élveztem.

Tudod miért? Mert van bennem irántuk vágy. Mert nem a farkuk méretével foglalkoztam, hanem azzal, amit adtak. Figyelmet, gyengédséget.

De neked úgyis magyarázhat mindenki.

Dobnak a nők az idióta felfogásod miatt, meg a hozzá állásod miatt, te meg ráfogod a farkad méretére. Legegyszerűbb.

tegnap 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

#31

Pedig sokszor ki lett vesézve. 16,5 centivel persze, hogy jó basszus... 12 centivel már nem ezt írtad volna.

tegnap 18:17
 35/36 A kérdező kommentje:

#33

15cm miért ne lett volna jó? Alatta xar...

tegnap 18:19
 36/36 A kérdező kommentje:

#33

A személyiségemet szeretni szokták, de mindegy.

tegnap 18:22
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!