Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki a jobb a szexben egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a jobb a szexben egy közepesen nagymellű 35 éves nő például vagy egy 20 éves csaj ?

Figyelt kérdés
tegnap 18:30
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/144 anonim ***** válasza:
Mi szivesen komolyan veszünk minden izgalmas dolgot, egészen addig,amíg ki nem derül, hogy hülyeség😁😁
tegnap 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/144 anonim ***** válasza:

#69

Pont 69... nem lehet véletlen XD Hol a 40-es? Szerinte nem vagyok jópofa? Hélóóóó!!!! Ha nem hív jópofának, a tiéd vagyok!!! XD

tegnap 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/144 anonim ***** válasza:
100%

#71

Sajna én csak a klasszikus én+1 nő felállást szeretem :D De nektek sok sikert kb. bármihez. Aranyos vagy! 😊

tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/144 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok 😂. De szerintem is jópofa vagy. Ez az egész kis játék jópofa volt. Lehetne ilyet többször is😊. 40es
tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/144 anonim ***** válasza:
Jó éjszakát nektek, holnap reggel írjatok.😁(pár)
tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/144 cinderella_ ***** válasza:
100%

#72


Megvártam, hogy jópofának tart-e. 🤭

Én se vettem komolyan... vissza is pakoltam a csipkés fehérneműm a fiók mélyére. 😅

Én nem bántam volna, ha több a punci, mint a kuki. Csak így a végére megjegyzem. 🤭

tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/144 anonim ***** válasza:

#74

Jaaaj de jó ezt hallani! :D Túl jól játsszátok, picit már meg is ijedtem, hogy jópofa helyett szemét köcsög leszek, mert csak játszottam XD Amúgy pont az ilyen őrültségek, huncutságok hiányoznak sokszor itt... Régebben annyi ilyen volt, ááá de jó volt régebben a gyakori! :D Puszilom mindannyiótokat! Feldobtátok az estém! 😊😊

tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/144 anonim ***** válasza:
100%

76....

Te aztán tudod magasra dobni a labdát 😁(pár)

tegnap 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/144 cinderella_ ***** válasza:
73%

#75

Jó éjszakát pár! 😘

Reggel? Reggelre itt meg lesz kötözve valaki.🤭

tegnap 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/144 anonim ***** válasza:
Mondjuk az pont tényleg izgalmas..😁(pár)
tegnap 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!