Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki a jobb a szexben egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a jobb a szexben egy közepesen nagymellű 35 éves nő például vagy egy 20 éves csaj ?

Figyelt kérdés
tegnap 18:30
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/144 cinderella_ ***** válasza:

#53


Engem kihagytál. A 170cm 20 éves lány csak fikció. ☝️

tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/144 anonim ***** válasza:
100%

#61

Nyugi, én nem foglak már elfelejteni soha! (soha=kövi 2 óra) XD Lényeg, hogy engem jópofának tart! Jólesik a kis lelkemnek! 🥺️😂😂😂😂

tegnap 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/144 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy 2 vagy annál több. Mert ugye írtad hogy kellene még a +1 faroknál több. Azthiszem.😀😀Valahogy így értelmeztem. Na és mivel nálunk(1 pár) "csak" egy farok van, így rögtön felajánlottuk a dildókat és a bi oldalt😁🥰
tegnap 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/144 anonim ***** válasza:
100%
63. Igy már érthető, jöhettek 😂40es
tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/144 anonim ***** válasza:
Hagyjuk a párommal iszogatunk😀😀 Csak fikció???🥲😭 Megint túlságosan hittünk az internet lehetősegeiben😀
tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/144 anonim ***** válasza:
100%

#65

De ugye én azért jópofa vagyok?? Puszillak titeket! 😚😚❤️️❤️️

tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/144 anonim ***** válasza:
Persze-persze 63😀😀😀 nem csapsz be minket😁
tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/144 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó pofa vagy. Ha találtunk volna a legelején (bő 2 éve) ilyen párt vagy nőt akik olyanok mint te, akkor nem biztos hogy elkezdünk swinger klubba járni:)
tegnap 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/144 cinderella_ ***** válasza:

#61


Én is jópofának tartalak, magadhoz láncoltál az elrablós leírásoddal. 😍Lenyűgöztél a magasság számításoddal.

De elfogadom persze, hogy Te már a 40-esé vagy. 😘😇

tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/144 anonim ***** válasza:

#68

Ohh, ez kedves tőled, de engem nem vonz annyira a többes, csak szeretek játszani 😂😂😂😂 Fantázia meg szabad na XD És finoman szólva élénk az én kis fantáziám 😜 Sajnálom ha komolyan vetted, vagy bárki komolyan vette XD

tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!