Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki a jobb a szexben egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a jobb a szexben egy közepesen nagymellű 35 éves nő például vagy egy 20 éves csaj ?

Figyelt kérdés
ma 18:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/129 anonim ***** válasza:

#20

Istenem! Nem jártatok iskolába? nagy mellű 35... Tehát nagy M+35. M az 1000, tehát 1035. De ugye ehhez még hozzájön, hogy közepes m, a kis m elfordítva egy 3-as, viszont ha közepes, meg kell szorozni kettővel, tehát 6 és középre megy, tehát: 1635. Ez ugye miliméterben van, tehát 163,5 centi az egyik.

A másik 20 éves csaj. 20+C a csajból az 120, plusz V az évből, ami az év második betűje, tehát az előbb kapott eredmény második számjegyéhez adjuk hozzá: 170.

Szóval az első nő 163,5 centi magas, a második pedig 170 centi. Na, most válaszolj!! Melyik jobb az ágyban? Azt rabolom el a 40-es tapasztalt nő mellé magamhoz xD

ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/129 cinderella_ ***** válasza:
100%

#21


Hogy Te milyen stréber vagy. 😅🤣😘

A magasabbat vidd a 40-es tapasztalt nő mellé magadhoz. 🤭 De ha jól olvasom Te nem is szerepelsz a kérdésben. 😅

ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/129 anonim ***** válasza:
100%

#22

Jól van na! Én figyeltem órán kérem!

Basszus, igazad van... nem baj, akkor elrabolom. Megtalálom ha addig élek is elrabolom! Játszunk egy kis nemi erőszakosat xD (Csak viccelek, nem erőszakolnék meg soha senkit! Mielőtt valamelyik túlérzékeny hópihe beszólna....)

ma 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/129 cinderella_ ***** válasza:
100%

#23


Én is figyeltem, így szúrtam ki a hibát a kérdezőnél.

Szerintem ne keresd, már bebújt a csomagtartódba. Csak hajts el vele az orgia helyszínére. 🫢😅


(engem ma folyamatosan lepontoznak, átérzem a fájdalmad)

ma 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/129 A kérdező kommentje:
Örülök ha sikerült jó kedvre deriteni a gyakoris népet.
ma 20:11
 26/129 anonim ***** válasza:
100%

#24

Okos vagy! Ha sok pénzem lesz megveszem neked azt a gépet amit egy másik kérdés alá írtál... XDXD

Valóban? Tán segítettél neki benne és ezáltal nekem is? Kedvellek! :D

(Nem a lepontozás miatt, csak a cicaharc elkerüléséért írtam :D)


#25

Én is örömmel teszem :P Csatlakozz a játékhoz :D

ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/129 cinderella_ ***** válasza:

#26


Másik kérdés alá írottakat, ha teljesíted, meg lesz rá a sok pénzed. Csak le kell mondanod az érett negyvenes hölgyről és a magasabb lányról. 🫢

Csak ismerem a negyvenes hölgyek gondolkodását. Tuti ott bújkál a közelben, egy karnyújtásnyira. 😇


(Értettem mire írtad, figyeltem az órádon) 🤣

ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/129 anonim ***** válasza:
100%

#27

Éééés tudja :D Írtam én is alá, orális szex igazából nem számít. Az nem lett kikötve. XD Tehát, segíts teljesíteni a feladatot és megkapod a gépet XDXD

Jaaj ne is mondd, ezek a 40-esek hajajaj :D Kifacsarják az embert, mint egy citromot... Mármint lelkileg is XDXD


(Pacsi, puszi, bármi amit akarsz! Megtiszteltél a figyelmeddel, sokat jelent ez nekem!🥺️🥺️🥺️)

ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/129 anonim ***** válasza:
100%

Nana ezt nem hagyhatom. Cinderella megkapja a szexgépet akkor az enyém a pasi😂

Én vagyok a 40es nő!

ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/129 cinderella_ ***** válasza:

#29


Eddig hol voltál? Húztam itt az időt neked. 🫢

Látom rajta mennyire akar, bánj vele úgy, ahogy megérdemli. 🤣

ma 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!