Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van az hogy sok ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy sok ember nem kepes el fogadni hogy masnak milyen dolgok tesztenek milyen dolgok izgatka ?

Figyelt kérdés
szokam olvasni itt a kerdeseket valaszokat es egyszeruen nem ertem hogy sok ember miert nem kepet elfogadni hogy a masik szeret pl szopni vagy az analt vagy ilyenek
ma 10:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem zavar ha mas hiszizik vagy nem tetszik neki valami vagy nem izgatj mindegy hogy fogalmazom meg csak erdekelt hogy miert ilyenek az emberek :)
ma 12:14
 12/13 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem érdekelne, ha az ilyen emberek nem szólnának be.


Egy análról szóló kérdéshez leírtam, hogy nem akarok análozni, nem kívánom. Szépen, kulturáltan. Kettő analmániás is beszólt, hogy prűd vagyok és kellene a francnak ilyen fapina. :)


Ezek után persze, hogy ferdén tekintek mindem análmániásra és igenis leírom a véleményem.


Most arra akartál kilyukadni, hogy szegééény "extrémebb" szexet kedvelőknek mindig beszólnak ezek a rusnya élettelenek. Hát...nem. Nem foglak sajnálni. Ki tudja, te is miket írkáltál, amire olyan negatív válaszokat kaptal, hogy emiatt egy kérdést is képes voltal kiírni :D

ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12 nem igazan sikerul most ezt eltalalni XD nem igazan szoktam irogatni alltalaban csak a kommenteken nevetek :D . es en eltudom fogadni hogy valakinek valami nem . pl en se gondolnam attol hogy nem szereted seggbe hogy fapina lennel. de ertem a valaszod nyilvan ez rosszulesik az embernek hogy ezert lefapinazzak
ma 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!