Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha azt érzem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha azt érzem, hogy 38-40 évesen, vagy 50 évesen nem kell az ember senkinek, sem a jó jellemzők, okosság miatt, sakkor ha van humorunk, sem akkor, ha az élet helyzeteihez komolyak vagyunk kellően?

Figyelt kérdés

Azaz miért csak szexre akarnának használni, vagy vagyunk e elegendőek tetszetős és csinosak a házasságot, párkapcsolathoz?

Vagy elveszett helyzet és örökre el vagyok veszve?



szept. 16. 04:57
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Te igen, de valójában nem. Csak türelmetlen vagy.
szept. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Ketton all a vasar ahogy a mondas tartja errol nem csak te tehetsz
szept. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
A világban legyen saját életed és ne a házasság legyen a legfontosabb. Ha egyébként rendben lennél magaddal, lenne olyan életed amiben teljesen jól érzed magad, akkor nem ijesztenél el férfiakat magadkörül azzal, hogy férjet vadászol.
szept. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem fog tetszeni amit mondok, le lehet pontozni. Viszont ebben a szép korban màr csak az nem hàzasodott minimum egyszer aki vagy nem akart vagy ereje teljében se kellett senkinek.


Lejjebb kell venni az elvàràsokból és akkor biztos talàlsz magadhoz hasonló "leftover" kategóriàs embereket a màsik nemből. Csak mindenki arra vàr hogy hozzà lejjebb legyenek véve az elvàràsok, de neki ne kelljen lejjebb adnia.


Hosszú tàvú kapcsolatot nem az élet kétharmadánál kezdenek el kialakítani az emberek àltalàban. Ha még mindig tündérmesés kapcsolatra vàgysz el kell engedni. Lehet vàlogatni a magad kategóriài közül. Ha annyira hotshot lennél mint mint hiszed, màr lenne valaki. Szóval ideje belátni hogy fiatalabb nem leszel, lejjebb adni az egót és menteni a menthetőt.

szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagyok megcáfolni az előzőt. Én már mindhárom számon túl vagyok, amit a kérdésben firtatnak, de attól egyszerűbben nem lehet flörtölni, mint ebben a korban. A választék szinte korlátlan. Sokáig gondolkodtam rajta, hogy ez miért van. A házasságok fele válással végződik. Erre jutottam.


50 évesen, sokak elképzelésével szemben, az emberek még nem szépkorúak. Nagyon sok férfi/nő igen jó kondiban és igencsak tetterős állapotban van. Ez meglepő volt, de az a helyzet, hogy ekkora még sokan erejük teljében vannak (az 50 az új 40). Sokan tervezgetnek hosszabb távra, köztük én is. Aki leírja ezt a korosztályt, az nem is tévedhetne nagyobbat.

szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki a férfiakból házasságot akar, ott jellemzően benne van a családalapítás. Ha ez kiesik, akkor kisebb lesz ebbe az irányba a vágy. Szóval szerintem tök természetes, hogy nagyon magasak lesznek az igények. Csak akkor alakul ki házasság szintű kapcsolat, ha azt tényleg nagyon jó és meg eleve jobb mint egyedül.


Szóval ez amit a 4 ír, hogy lejjebb adni az igényeket szerintem nem reális. Aki jól van egyedül, és korban túl van a családon, miért lenne valakivel, akivel csak nagyon kompromisszumosan jó? Ezt OK, ha gyerekeket kell nevelni és akkor elviseli, de ha ez nincs ott akkor szerintem nem túl nagy a nyomás, hogy az ember egy nem annyira jó valamiben legyen.

szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os ha így se kell senkinek akkor szerinted még vegye magasabbra az igényeit mert a korból adódóan megérdemli?

El vagy tévedve? Tudod mind a nők, mind a férfiak 20-35 közötta legvonzóbbak fizikailag. Utàna megy az öregedés. Kinél jobban kinél lassabban. És persze mindig van 1-1 kivétel aki akkor kezd el adni magàra, de az a kivétel.


Ha 20-as és 30-as éveidben nem talàltàl olyan pàrt aki elég jó neked mert te nem voltàl elég jó nekik, akkor 50 évesen te még emelnéd a mércét?

Akarni lehet. De így zàrod el magad tovàbbra is a kapcsolattól. 70-80 évesen meg emelje még tovàbb a mércét vagy mi?

szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 ha a való életből indulunk ki én nem azt látom, hogy a 70esek bárkivel összejönnek. Szerintem ahogy átlépődik a kor amikor a gyerek már nem téma, egyre kevesebben mennek bele házasságba. Csomó ember inkább van egyedül. Mert az biztonságos és egy szinten jó.


És az, hogy valaki épp egyedül van nem jelenti, hogy eddig nem kellett senkinek. Sőt, mert vannak ekkora már tapasztalatai, hogy nem könnyű egy párkapcsolatban létezni emiatt sem megy bele könnyen.

szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!