Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhesen másabb érzés szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen másabb érzés szexelni mint amikor nem terhes az ember?

Figyelt kérdés
szept. 13. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen másabb. Én pl a terhesség végén már nem tudtam elmenni, se szex közben, se masztival, pedig kívántam a szexet.
szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha problémamentes a terhesség, akkor sokáig nagyon extrán jó tud lenni. Az alhasi vérbőség miatt én állandóan fel voltam izgulva. Ha tudta volna a férjem, hogy valaha ismert összes vonzó pasival szexeltem gondolatban. Amúgy meg jól járt, mert rajta éltem ki minden vágyamat és kellően gömbölyödtem ahhoz, hogy teljesen rám legyen gerjedve. Nem hittem volna, hogy terhesen ennyire szexmániákus legyek. 7 hónapig rengeteget szexeltem. Valamiért a férfiak is vonzóbbnak láttak, az első 3 hónapban, amikor még nem látszott, egy csomóan kezdeményeztek nálam.
szept. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olyankor a nöknek van egy titkos vonzerejük. Lehet, hogy az illatuk, lehet, hogy a viselkedésük, de nagyon vonzoak. Ennél már csak az az izgatobb amikor röviddel a szülés elött vannak és a punci egy csodás átalakuláson megy keresztül.
szept. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tapasztaltam , mikor párom terhes volt , valamiért jobban kívántam és jobban is élveztem vele a szexet .
szept. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!