Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhesen/terhes nővel milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen/terhes nővel milyen szexelni?

Figyelt kérdés

Mindkét oldalról érdekelne hogy milyen érzés terhesen/terhes nővel a szex?

Terhesen izgatóbb a szex, főleg férfi oldalról?

A hüvely mennyire változik meg terhesség alatt, tágabb lesz, jobban nedvesedik?

Szex közben, meg amúgy is nem feszül a bőr a nő hasán?


2022. okt. 20. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
terhes nőt csak popsiba, neki is neked is így lesz a jobb higgy nekem
2022. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanolyan a hüvely, de mégis jobb a szex, mert érzelmileg közelebb álltok olyankor a párodhoz.
2022. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Én imádtam az asszonnyal úgy szexelni, amikor gyereket akartunk és amikor terhes volt, mindkét gyereknél. Végre nem kellett a védekezéssel bajlódni és tele lehetett lőni a punciját.

Megvan a különleges varázsa a terhességnek, ha nincs orvosi ellenjavaslat, akár végig lehet szexelni a terhességet.

2022. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem. Kár, hogy újra nem élhettem még át.
2022. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

"Végre nem kellett a védekezéssel bajlódni és tele lehetett lőni a punciját."

Ez nyilván a tervezett terhesség előtt is így volt, nem csak közben. :D

2022. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem régi vágyam, hogy legyek terhes nővel. Sajnos elég kilátástalan. Ha mégis lenne olyan nő, aki nyitott szexre terhesség alatt, írjon privit!
2022. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen, utolso, nyilvan egy terhes no, aki nagy valoszinuseggel kapcsolatban van azert terhes, csak arra vagyik, hogy ismeretlen gyk-sokkal szexelhessen, hogy azok kieljek a fantaziaikat :D
2022. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

"Végre nem kellett a védekezéssel bajlódni és tele lehetett lőni a punciját."


Ez nyilván a tervezett terhesség előtt is így volt, nem csak közben. :D

Sajnos nálunk csak 1 aktus volt.

Amúgy nem mindegy hogy a terhesség melyik szakaszába csináljátok. Általában az elsőben éjjel nappal dugna a nő. Az utolsóban már nagyon óvatosan és vigyázva.

2022. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Sajnos nálunk csak 1 aktus volt."

Szóval épp csak "ránéztél" és úgy maradt? Általában azért pár hónap szokott lenni a próbálkozás és olyankor heti 3-4 alkalommal megy a buli védekezés nélkül. Vagy ti direkt kiszámoltátok, hogy mikor van peteérés és "na, akkor most szaporodunk"?

2022. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

Én nem szerettem.


Az elején rengeteget voltam rosszul, így élni nem volt kedvem, nem hogy szexelni.

Utana jött egy időszak amikor újra csináltuk, de semmivel nem volt másabb, mint terhesség elött.

Utana ahogy elkezdett nőni a hasam, ott abba is hagytuk. Nekem nem ment, mert éreztem már, hogy mozog bennem közben a baba. A testemmel sem tudtam kibékülni, pedig a minimálisnál is kevesebbet híztam.

Férjemnek pedig már úgy nem jött be, mert "nem akarta a micsodájával fejbevágni a gyereket".


Szóval kb a terhesség felétől abba is hagytuk.


Szülés utan pedig sokkal jobb volt, mint terhesseg elött.


(Nálunk a szabado beleélvezés sem lendített a dolgon, hisz az elötte is megvolt 😅)

2022. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!