Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet annak pozitív hatása ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet annak pozitív hatása ha nőként az ember nem önkielégít két párkapcsolat közt?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel volt köztünk téma a szexualitás, és ő mondta hogy ő egy ideje abszolút nem önkielégít, mert párkapcsolatban a partnerével meg tudja élni az orgazmust, egyedül meg nem akarja. És azóta ezen gondolkodom, mert nekem valahogy tök alap dolog volt ez attól függetlenül hogy van e valakim vagy sem.

Férfiakkal elég nehezen szoktam amúgy megélni az orgazmust, szerintem azért is mert szorongok egy kapcsolat elején, illetve mert kb tizenéves korom óta a saját kezem volt az egyetlen eszköz amivel megszoktam az érintéseket és így mással nehezebb elmenni. Szóval most azon gondolkodom én is abbahagyom ezt míg nem lesz az életemben valaki. (Privát üzenetet nem kérek, nem fogok válaszolni max mégtöbb profil kerül a tiltólistámra.) Van köztetek olyan aki próbálta ezt az egészet? Javított a szexuális életeteken?



tegnap 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem javít rajta semmit, de nem is ront, kivéve... Kivéve, ha valaki még nem ismeri eléggé a testét. A maszturbáció felfedezés is - a saját testednek, hogy a legjobb neked.

Férfiakkal meg azért nem jutsz a csúcsra, mert - mint írtad - szorongsz közben, úgy nem is fog menni!

A maszti hiánypótlás, ha mást nincs de már kívánós vagy, akkor egy gyors kis örömszerzés. Soha nem fogja az élő szexet pótolni, de a semminél több.

tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kapcsolataidban nem volt elég előjáték, nem voltak elég izgalmas a ráhangolódás.


Volt már részed komoly előjátékban? Annak kb úgy kell kinézni, hogy ott már elég komolyan felizgulsz, de jó esetben már ott is orgazmusod lehet, ha ügyes a másik.

tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt kettes, nem a partnereimben volt soha a hiba, tudom miről beszélek. :D
tegnap 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor passz. :)

És partner előtt amúgy mernéd csinálni magadnak, ha ez neki amúgy tetszene? Mert ha az együttléttel esélytelen hogy elmenj, akkor hiába a férfi hiúság, ha szeret téged akkor szeretné hogy neked is jó legyen, főleg ha őt még ez izgatja is.

Vagy ez ciki?


A lényeg úgyis az hogy mindkettőtöknek jó legyen.

tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze az egymas előtti onkielegitessel sosem volt bajom, alapvetően nem vagyok prűd ha azt érzem hogy meg lehet bízni a másikban.
tegnap 22:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem ez volt az eredeti kérdésed, csak felvetettem.

Kérdés hogy mennyire tudod megállni hogy egyedül nem csinálod amíg nem lesz kapcsolat.

tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit irigylem a leendő párodat.
tegnap 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!