Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj hogy nem szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogy nem szeretnék párkapcsolatot, mert úgy érzem hogy nekem a maszturbálás is elég?

Figyelt kérdés

25 éves férrfi vagyok és még sosem volt barátnőm,szűz vagyok. A barátaim és családtagjaim között van aki szerint ez baj, viszont én valamiért nem látom így.


-Először is: így függetlenebb és szabadabb lehetek mintha párkapcsolatban lennék.


-A szex valamiért nem vonz(valamiért undorodok tőle), de egy jó nő látványára felizgulok, és jól esik rá kiverni.


-Ha lenne barátnőm akkor hűségesnek kéne lennem, így viszont bármelyik szép nőre kiverhetem.



jún. 18. 19:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. A Te dolgod.
jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Több marad nekünk.:)
jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
2# Ha meleg lenne, akkor még egy konkurens srácot lefoglalna, szóval úgy lenne az igazi :'d
jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgod, ilyen téren nem kell mások véleményére adni.
jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem baj.
jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális. sokan vannak ezzel így
jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Te is tudod hogy ezzel próbálod a kudarcod magyarázni. Miközben ha lenne egy csajod akkor eszedbe nem jutna ilyen gyerekes dologgal takarózni.
jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Miért is lenne baj? Te tudod, hogy neked mi a jó és mi nem.
jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan is van, akinek elég a prosti, vígan elvan egyedül. Nincs ezzel semmi gond.
jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég, ha csak maszturbálsz. Majd én dugom a csajokat helyetted.
jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!