Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan állítanád le a nőt? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítanád le a nőt? Családos ember vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy Nagyon jó baráti társaság.

Pár hete bulinál, hazafelé jövet megálltam vizelni (párom előrébb volt) és barátom felesége meglátott, azóta nem tud leállni ha italozunk. Ha "kettesbe" vagyunk folyton csak rám van indulva.

Elmondta,hogy le akar szopni.


Mindannyian családos emberek vagyunk.


U.i. nemtudom mi az anyja picsájara kerjedt rá mivel mereven csak 14cm


30F



ma 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Engedd neki had szopjon le. Utána leáll
ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nemakarom ezt a feleségemmel,barátommal megtenni...

Ezt inkább kerulném

ma 14:02
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy nem és kész. Előbb-utóbb érteni fog a szóból. Ha nagyon tolakodóvá válik akkor határozottabban közlöd.
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen proli retek nő ez
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg valamilyen bizonyítékot készíteni, hangfelvételt, vagy ilyesmit és ha nem áll le, mondd neki, hogy megmutatod a férjének
ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondj határozottan nemet, és ha utána is zaklat, akkor már küldd a p.csába. Ha ez megtörténik valszeg vége lesz a barátságnak, mert bemószerol a valamivel a férjénél. ill a társaságban. Ha nem teszed, akkor meg a házasságodat kockáztatod....

"Elmondta,hogy le akar szopni." Finom úrinő lehet.

ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Párszor félrehívtam, megbeszélni mindig mondta, hogy bocsi nem fordul elő többet,szégyenli magát stb. Aztán ha összejövetel van,mintha kicserélnék. Én is úgy gondolom, hogyha nem változik lépni kell.


Nem néztem volna ki belőle,ott is gyerek van, teljesen értelmes, csinos normális családanya

ma 14:27
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Pont ez a baj. Unja az egészet, a személyiséged amúgy is tetszik neked, lefeküdni nem akar mert sok lenne, az ő részéről egy szopás belefér. Szerintem J szophat, én kipróbálnám őt. Küldd át
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Sehogy. Hagynám, hogy leszopjon.
ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13%
Puding vagy rakd meg ezt a nőt is.
ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!