Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan állítanád le a nőt? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítanád le a nőt? Családos ember vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy Nagyon jó baráti társaság.

Pár hete bulinál, hazafelé jövet megálltam vizelni (párom előrébb volt) és barátom felesége meglátott, azóta nem tud leállni ha italozunk. Ha "kettesbe" vagyunk folyton csak rám van indulva.

Elmondta,hogy le akar szopni.


Mindannyian családos emberek vagyunk.


U.i. nemtudom mi az anyja picsájara kerjedt rá mivel mereven csak 14cm


30F



tegnap 13:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

7#

Mondd neki, hogy legközelebb nem hívod félre, mindenki előtt teszed helyre - hátha ez visszatartja.

Az a hangfelvétel nem is olyan hülyeség...vannak nők akik a visszautasítást úgy bosszulják meg, hogy a férfit vádolják azzal, amit ők csináltak. Ez elég veszélyes játék: nemcsak a barátság, de a házasságok is rámehetnek.

tegnap 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 menta34 ***** válasza:
100%
Itt dicsekszel, ahol 10-ből 12 férfi éhezik. Nem szép :D
tegnap 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Na azzal akard leállítani, hogy családos ember vagy, mert az nála nem kizáró ok. Mondd azt neki, hogy "Vedd már észre, hogy nem kellesz!". De lehetőleg úgy, hogy hihető legyen.
tegnap 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, hogy ez neked nagyon kellemetlen. Valahogy csak meg lehet vele értetni.
tegnap 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges félrehívnod, egyszerűen minden próbálkozásánál nemet mondasz és kész, s megpróbálod kerülni a társaságát.
tegnap 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Válaszolj őszintén: tényleg le akarod állítani ezt a nőt? Nekem nagyon ingatagnak tűnsz, és ezt a nő is érzi, azért próbàlkozik mindig újra.
tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Tényleg le akarom állítani.

Bevallom elsőnek jól esett a szívemnek,hogy "kellek" (mostanra ez is elmúlt) de már akkor se fordult meg bennem hogy megtegyem.

Semmi jelet nem adtam felé...


Megkapok mindent a páromtól, + régimódi vagyok. Barát nője tabu.

tegnap 22:46
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem kéne mindenki előtt kitálalani, megsérted őt és egyben a barátodat is, hisz mindenki előtt elmondod, hogy a felesége le akar szopni. Szerintem a baráti kör széthullana. Esetleg otthon megbeszélik és te maradsz a hülye aki akart tőle valamit. Csak a pia teszi vele ami persze nem mentség meg attól még kellemetlen. Inkább azzal ráznám le én is, hogy "nem kellesz nekem, örülök, hogy barátok vagyunk de szexuálisan nem vonzasz".. És ezek után nem foglalkozni vele, ignorálni. Előbb utóbb átmegy rajta...
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!