Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van az hogy sok ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy sok ember nem kepes el fogadni hogy masnak milyen dolgok tesztenek milyen dolgok izgatka ?

Figyelt kérdés
szokam olvasni itt a kerdeseket valaszokat es egyszeruen nem ertem hogy sok ember miert nem kepet elfogadni hogy a masik szeret pl szopni vagy az analt vagy ilyenek
ma 10:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
51%
Egyszerűen nem értem, hogy sok ember miért nem képes elfogadni, hogy a másik valamit nem képes elfogadni?
ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Én azt nem bírom felfogni, hogyha valaki nem képes valamit elfogadni, akkor mért nem lapoz csak egyszerűen tovább és miért érzi azt, hogy neki ezt mindenképp le kell írnia.
ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2es te most pont ezt csinaltad XD
ma 11:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Na látod ezt se bírom megérteni😀😀😀 És annyi minden van még😀
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Én mindig megkérdezem hogy "mit zavar az téged más mit szeret az ágyban?" És mindig lepontoznak 😂
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

mindenki nagy ívben köp arra, hogy mit szeretnek mások, főleg egy anonim oldalon, ahol bárki azt ír, amit akar.


viszont a hozzászólások többsége bugyutaság, vagy hazugság, és amikor egy nő azt írja, hogy "gyűlölöm a nagykukis férfiakat!!! a kis büdös, szőrös fütyit viszont imádom a popómban érezni!!! PRIVÁTOT NEM KÉREK!!!!!!", ugyan miért ne lehetne beírni, hogy a kúrv@ nénikédet?


vagy amikor egy egyértelműen szerencsétlen bugrisbéta közli, hogy "megint egy incel kérdés :)))))))))))))))", miért kellene úgy csinálni, mintha nem üvöltene a hozzászólásából, hogy hazudik? nyugodtan rá lehet kakilni a kis virtuális kobakjára.

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

"Én mindig megkérdezem hogy "mit zavar az téged más mit szeret az ágyban?" És mindig lepontoznak 😂"


Baszki, ez az oldal azért van, valaki kérdez valamit, mások meg leírják a véleményüket.

Engem pl. nem zavar, ha valaki szereti a szaros seggbekukit, de attól még leírhatom, hogy SZERINTEM ez undorító és beteges, de felőlem csinálhatják szaros seggből szájba is.

ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hanem amikor valaki felháborodva kérdezi hogy hogy élvezheti valaki az anált? Milyen undorító
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Úgyhogy a kérdést inkább úgy tenném fel, hogy a kérdezőt miért zavarja , hogy mások milyen véleménnyel vannak a szexuális dolgairól?
ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8


senki nem kérdőjelezte meg, hogy a férfiak élvezik-e a nők végbelét.


az már megkérdőjelezhető, mikor egy nő őrjöngve próbál meggyőzni másokat arról, hogy az neki miért különösen izgató, és jó, mindezt úgy, hogy egy másik topikban meg kifejtette, hogy hüvelyi orgazmus nem létezik.

ilyenkor nyilván lepontozzák, és lehülyézik, érthető okokból kifolyólag.


egy alkoholista is képes kiselőadást tartani arról, hogy miért fontos, és egészséges dolog már reggel pálinkával indítani, igen.


...és akkor ettől igaza lesz?

ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!