Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy ember nem érzi jól magát senkivel komoly kapcsolatban, inkább csak szexre keres partnert?

Figyelt kérdés
Vagy az ember azért 30-40 után kinövi ezt a fajta életet,és szeret megállapodni? Egyáltalán gáz az,ha valaki teljesen alkalmatlan komoly kapcsolatra,de a szex azért fontos az életében?
szept. 9. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy?
szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Nálam pont fordítva van, vagyis nem élvezem a szexet érzelmek nélkül.


Nyilván fontos, de ha csak érzelem mentes szex van, akkor utána csak ürességet érzek nem kielégülést.

szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
2# 36/F
szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Férfi, és 33 éves

Volt pár komoly kapcsolatom. A leghosszabb 4 éves, de mindig jobban szerettem, ha szabad voltam, azzal randiztam akivel akartam,azzal feküdtem le akivel akartam...innen a kérdés is,hogy velem van a baj?

szept. 9. 22:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik ilyen. Nem egyformák az emberek. Van aki örök vadász marad, tud (valamennyire) kötődni, de attól még mindig új és új partnerre lesz szüksége. Olyan mellett fogja megtalálni a boldogságot, aki ebben partner, nyitott vagy swinger-jellegű kapcsolatban élnek ahol együtt tudják a "vadászatot" megvalósítani.
szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja, azzal kiegészitenem,hogy sosem csaltam meg senkit. Inkább lezartam a kapcsolatot tisztességesen, de nagyon nehéz volt évekig egy nőre nézni csak.
szept. 9. 22:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, sőt bármilyen hihetetlen egyeseknek, még nőben is. Én is ilyen vagyok. Ha néha szerelembe esek, akkor azért jól esik a kapcsolat, de nem sokáig. Nem bírom a konfliktusokat, kompromisszumokat, felesleges nyűgnek érzek egy kapcsolatot. Sokkal jobb szabadnak lenni.
szept. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akiben benne van a vadászösztön, és mindig új nőt akar az jobban is teszi ha nem állapodik meg.Főleg azért, mert ha már 33éves vagy, akkor ez valszeg nem is változik..ha létezik korodbeli nyitott nő,aki szintén ezt vallja..az illik hozzád! Gáz e?? -manapság mi számít "normálisnak"😁mindenkinek más
szept. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyen van, hogy csak a szexre keres partnert nőben és férfiban is.
szept. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2-es gondolom alacsony a tesztód egy igazi 35 alatti férfi bátkit megdug aki tetszik neki legalább kicsit.
szept. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!