Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy ember nem érzi jól magát senkivel komoly kapcsolatban, inkább csak szexre keres partnert?

Figyelt kérdés
Vagy az ember azért 30-40 után kinövi ezt a fajta életet,és szeret megállapodni? Egyáltalán gáz az,ha valaki teljesen alkalmatlan komoly kapcsolatra,de a szex azért fontos az életében?
szept. 9. 22:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyen férfit. Meg hallottam jópár ember sztoriját, aki hasonló cipőben van. Azt viszont nem tudom, hogy később ezek az emberek vágynak-e majd társra.
szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ilyen férfit én is ismerek..az pl vágyik társra! Mégis sokszor megjárta, tanult belőle de azért nem teljesen..Ugyanis beleesik ugyanabba a hibába.Nekik szerintem jobb ha nem kötelezőnek el, nem fog megváltozni!! Mert ha ugyanazt a nőt dugja, és nincsen valtozatosság megertes a kapcsolatban, akkor egy idő után úgyis kell neki másik.
szept. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Teljeses mértékben ezt éreztem , mielőtt találkoztam a mostani párommal, mondjuk nekem ez nem egészen 20 éves koromig tartott. Szinte biztos vagyok abban, hogy ma is így lennék ha ő nem jön a képbe! Egyszerűen nem érdekelt előtte senki annyira, hogy kizökkentsem magam a saját komfort zónámból , talán 3 hónap volt a leghosszabb ideig tartó " kapcsolatom" egészen addig! Amikor átjött, átjött, akkor meg hétvégenként még bulikban, buli után megkaptam amit akartam, de amikor megunták és sokszor kiakadva közölték, hogy nekik ez így nem jó, nem csinálják így tovább ha nem változtatok, akkor gond nélkül lezártam és tovább léptem! Nem értettem miért kéne hozzábújni valakihez sex után és az jó érzéssel tud párosulni, sőt azt elképzelni sem tudtam hogy igényelni fogom valakitől ezeket a dolgokat! Aztán jött valaki egy nap és felborult minden , ha akartam akkor se tudtam volna elnyomni magamban az érdeklődésem felé ! Minél jobban megismertem, annál jobban a közelében akartam lenni és mindenre hajlandó lettem volna, hogy így is legyen! Ennek kicsit több mint 26 éve, azóta vele együtt! Voltak viharos és felhőtlen időszakok, mélypontok és kilátástalan helyzetek, de még ma is úgy érzem, ha ő nincs, akkor én nekem az életben nem kellett volna hosszútávon, komolyan senki más! Nem ismerném azt az érzést, amit felé teljesen őszintén tudtam mutatni , minden erőlködés nélkül, sőt! Szóval jöhet bármikor az életbe meglepi, csak amikor ott van , ne b.zd el, mert bánni fogod egy életen át!
szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!