Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem kapom meg otthon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kapom meg otthon a szexet,de minden más rendesen müködik, akkor hiba ha máshol keresem az alkalmi kalandot?

Figyelt kérdés

csak egy laza kufirc és viszlát.Semmi bonyolultság.

Munka utan meghúzom a csajt és megyek utána haza.

Csak ki és be,semmi nyalifali.


Minden más jól mükodik otthon,csak a szex nem.



ma 09:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
19/20# Ha szar a szex, kevés a szex és ezt nem tudjátok megbeszélni, az egyetlen megoldás a félre dugás, akkor nem, nem klappolnak a dolgok. Egy párkapcsolat fontos része a szex. Nem olyan apróság ami mellett elsiklik az ember. Prostihoz menni, az meg a legalja kategória.
ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Én megértem ezt a helyzetet. De szerintem a megcsalás a legutolsó megoldás ebben a helyzetben. Szerintem nagy baj van a feleségeddel, mert ez nem normális, hogy ennyire kerülje a szexet. Menjetek el párterápára, az hátha tud segíteni ebben. Én imádom a párom, személy szerint minden nap csinálnám vele, akárhol a házban. Miénk igaz még nem 15 éves kapcsolat, csak 5. De az is nagyon sok idő, főleg hogy 20as éveinek elején vagyunk.
ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Mi 23eve vagyunk együtt a férjemmel de mai napig nagyon jó a szex. Van romantikus, vadulós, spontán. De ehez nőnek kell erezzem magam és ő férfinek. Mivel minden alkalommal kielégítő több orgazmusom van igy nagyon kivánom.

Éreztesd vele, hogy gyönyörű, szexi, kívánatos nő!

ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Higyjetek el, probalkoztam mar sokmindennel. Nem az volt az elso gondolatom,hogy keresek mas alkalmi csajt. Sokat beszeltunk rola, vettem kiegeszitoket is. Teljesen mind1 hogy nyaralason vagyunk es mindenki kipihent, nem stresszel akar a munkatol. Egyszeruen zsakutca. Minden mas jol mukodik, megvan a kozos erdeklodes, kozos programok egyutt. A romantikas resze megvan,csak meg is marad azon a szinten.

Ugy voltam vele,hogy szeretem es elfogadom, majd megvaltozik.

De minden ua. maradt. Ismerso a fentebb emlitett pelda. "de hisz most voltunk egyutt". az a most az kb 2 hetet jelent,vagy tobb. Total ez a helyzet.

Szoval nincs megoldas, marad a zsebzsötem. :/

ma 11:43
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

24# És akkor mostmár az elkövetkezendő 10/20/30 évben amíg együtt vagytok, félre fogsz dugni, megszámlálhatatlan mennyiségű nővel? Mert ugye azt írtad csak alkalmi szexet akarsz.

Vagy mi a terved? Ezzel hogy mented meg ezt a kapcsolatot?

Esküszöm kíváncsi vagyok rá.

ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

A nőknél a hormonális változások a menopauzát megelőző 10 évben már elkezdődhetnek. 40 körül sok nő libidója lecsökken drasztikusan, akkor is, ha jó a kapcsolat. Én el tudom képzelni, hogy amúgy más meg működik, csak a szexuális vágy enyhül az egyik félben.

N

ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#21 Én nem mondtam, hogy félredugok. (#20 vagyok). Én azt mondtam, nem tudom a megoldást. Nálunk is minden más működik, de nagyon nagy a különbség libidóban. Nekem az ideális az heti kettő lenne, de már heti egy alkalommal is beérném, ő viszont nem hajlandó többre, havi egy, max két alkalom van.

Én is próbáltam már mindent, semmi nem működött.

ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy mindig mashoz jarnek kupakolni.

Akivel jo volt az maradhat. Visszatero vendeg lennék.

Az asszonyt sem "cseszegetnem",hogy megint legyen valami.

Mindenki jol jarna - szerintem. Nem egy megfizethetetlen dolog manapsag.

Regen eloiteletesek voltak az emberek,hogy jujj valaki pl pszichologushoz jar. Dilis,bolond,stb.. Manapsag mar teljesen termeszetes,sot ajanlott is.

Ki tudja,lehet hogy X ev mulva ez is az lesz,hogy az ember alkalmi lanyhoz jar.

ma 12:34
 29/30 anonim ***** válasza:

28# Még a végén kiderül, a párod a legnagyobb nyertes ebben a dologban.

Ne vicceljünk már. 😂

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Közöld vele mi a szándékod. És nyugodtan dughat mindenki akivel akar.
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!