Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem kapom meg otthon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kapom meg otthon a szexet,de minden más rendesen müködik, akkor hiba ha máshol keresem az alkalmi kalandot?

Figyelt kérdés

csak egy laza kufirc és viszlát.Semmi bonyolultság.

Munka utan meghúzom a csajt és megyek utána haza.

Csak ki és be,semmi nyalifali.


Minden más jól mükodik otthon,csak a szex nem.



ma 09:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
63%
Te mit szólnál, ha a feleséged csinálná ugyanezt? Ha nem zavarna, mert már ennyire leszarod, akkor csináld nyugodtan. Minket aztán nem érdekel :D Bennem van annyi gerinc, hogy nem csinálnék ilyet, de te csúszómászó fajta vagy.
ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Nálunk is alapból kevés volt a szex, de csak ezért nem. Mivel megkaptam az érzelmi intimitást, ezért nem kerestem mást és rárántottam. Jelenleg más a helyzet, egy betegség miatt el kellett távolodnia tőlem. Ezért közös megegyezéssel szünet van köztünk és félremehetek.
ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

"Egy élmény lehet veled szexelni. Ez a csak ki és be.... Erre gondolod találsz nőt?"


Csak ki és be...erre gondoltam amikor keresnek egy alternativ megoldast, nem akarnek erzelmileg kotodni az alkalmi partnerhez. csak ki és be.

ma 10:18
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Bizony van olyan, hogy a csak szex nem működik (igazán).

Én is mondtam az asszonynak, hogy újítani kellene valamit, mert már kezd unalmas lenni 15 év után. Válasz, ő nem szeretne, neki ez jó.

És tényleg működik minden más.

ma 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Nem sok, szinte nulla ferfi ismerosom van akivel tudnek errol beszelni.

Nok ezt valahogy maskepp elik meg. Nekik erzelmi toltet kell, nekunk meg ha felall akkor mehet a musor,nem kell mogotte nagy rozsaszin kodnek lennie. Eleg ket nagyobb cicko meg egy feszes fenek.


Beszeltem mar sokszor errol otthon, marmint,hogy nagy az etvagyam es keves amikor egyutt vagyunk. 15 even keresztul huztam halasztottam, szereltem a felreeso szobaba. Kicsit most mar unom. 30 as eveim kozepen jarok, nem vagyok meg oreg nagypapa.

ma 10:25
 16/30 anonim ***** válasza:

Cici, popsi értem. És a nő mitől indul be? Azt hiszed egy farok látványa elég lesz?

Nagyon egyszerűen gondolkozol. Gondolod igy sorban fognak állni a nők?

Sosem lesz nőd!!! Max prosti.

ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Hát ilyen ki-be szexre házas fasziként tolongani fognak érted a nők. 😂😂😂
ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Te nem erted tovabbra sem. Azt magyarazom,hogy ha keresek valakit,nem akarok hozza erzelmileg kotodni,mert nem szuksegszeru ahoz,hogy legyen koztunk aktus. Fizetek es jolvan. Nem arrol beszelek,hogy otthon mi a helyzet amikor ezt irom.


Otthon a szokasos rozsaszin mesebeli bemelegiteses elokesziteses szex van. Vacsi, gyertya, film, zene, paplan,osszebujas, fuggony behuz, es a takaro alatt,hogy "nehogy valaki valamit meglasson"...De konyorgom, sajat hazban lakunk,gyerek sincs. Es mar kicsit unom ezt a folyamatos keritest. Neha lehet ilyen is,de neha legyen mar csak ugy spontan a konyhapulton.



Felmerult az hogy mit gondolnek vagy tennek forditott helyzetben.

Hat ne cuccoljon bele,vagy ne nyelje le. kb.

Bar ez nem fenyeget,mert en vagyok aki hatranyban van.

ma 10:45
 19/30 A kérdező kommentje:

"Hát ilyen ki-be szexre házas fasziként tolongani fognak érted a nők. 😂😂😂"


1 kell akinek fizetek es annyi, erzelem nem kell. Az megvan otthon, neha tul sok is. Nem hosszutavu kapcsoaltot keresek,alkalmit. Oda meg nem kell kerites, csak ki es be.

ma 10:46
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Bár kissé nyers a kérdező fogalmazása, de én totál értem, miről van szó.

40-es férfiként dettó ugyanez van nálunk is. Klappolnak a dolgok, közös programok, vidám hangulat, jól élünk, érzelmileg rendben van a kapcsolat, de a szex nekem túlságosan ritka, havi 1-2 alkalom. Ráadásul, amikor bepróbálkozok, akkor sokszor durván le vagyok oltva, hogy "most nem" meg "nemrég voltunk együtt" - a nemrég az nála 2 hét. Beszéltünk már mi is erről rengetegszer, de a konklúzió mindig az lett, hogy neki nincs igénye többre és ha nyomulok, az őt csak taszítja értsem meg.

Szóval én is inkább meg szoktam oldani magamnak, bár még azt sem nézi jó szemmel.

Hogy mi erre a megoldás arról fogalmam sincs. Én se válni nem akarok, se megcsalni az asszonyt, szóval marad a zsebjégkorong.

ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!