Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem kapom meg otthon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kapom meg otthon a szexet,de minden más rendesen müködik, akkor hiba ha máshol keresem az alkalmi kalandot?

Figyelt kérdés

csak egy laza kufirc és viszlát.Semmi bonyolultság.

Munka utan meghúzom a csajt és megyek utána haza.

Csak ki és be,semmi nyalifali.


Minden más jól mükodik otthon,csak a szex nem.



ma 09:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

Minden más működik?

Akkor a beszéd is.

Beszéld ezt meg vele! Ez az egyetlen tisztességes megoldás.

ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy csak a szex nem működik.

Pl egyből plusz két dolog,nem tudsz vele kötetlenül beszélni,és annyira hiányzik részedről a tisztelet,hogy a legelső gondolatod a hűtlenség:)

ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy élmény lehet veled szexelni. Ez a csak ki és be.... Erre gondolod találsz nőt?

Szegény feleséged!

ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
#3: pontosan ez a véleményem. Nem csodálom, hogy nincs köztük semmi intimitás…
ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nyilván azért nincs szex otthon mert " Csak ki és be,semmi nyalifali."
ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

"Olyan nincs hogy csak a szex nem működik."

De bizony van. Beszeltunk mar sokszor errol. El lettem zavarva,hogyha nekem ennyiszer szukseges akkor menjek es "szereljek" a masik szobaba.

15 eves kapcsolatrol van szo. Az elejen ment, aztan mint egy lejto, egyre kevesebbszer. Egyre gyakoribb a "jajj neked mindig csak azon jar az eszed"

Probalkoztam romantikus megkozelitessel, direktbe is kozoltem,hogy mik a celjaim. Semmi sem hatasos. Havi 1x eleg neki. Nekem az a minimum heti limitem lenne.

ma 09:57
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer: ha MINDEN más működik, akkor a beszéd is.

Mondd el, hogy neked a minimum a heti egy, és ha ezt ő nem szeretné, akkor megoldhatod-e mással.

Ha tudtok beszélni, akkor ezt is meg tudjátok beszélni.

Bár mondjuk az, hogy kézzel se hajlandó téged kielégíteni, az is arra mutat, hogy ő se becsül téged.

ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
És otthon sincs nyali fali?
ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A nem jó szexuális élet nem ok, hanem valaminek a tünete. Ergo nagyon is van miről beszélgetnetek, még ha valami komplexebb probléma is van emögött. Ha van gyerek, akkor lehet az a baj, hogy nem veszed ki a részed a dologból, szülés utáni depresszió stb. Lehet nem érzi a párod, hogy számíthat rád a hétköznapokban, vagy épp nem vagy partner azokban a dolgokban amik őt érdeklik. Én a saját párkapcsolataimban akkor nem akartam már szexelni az aktuális férfival amikor valami más téren elég nagy volt a gebasz, csak épp nem beszéltük meg megfelelően.
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Irigylem a csajt, aki majd partnered lesz a “csak ki és be” expedícióban…

Miért nem tudod a feleségeddel/élettársaddal megbeszélni ezt a dolgot? Hogy neked nagyobb az igényed, és borzasztóan frusztrál, mehetsz-e máshoz.

ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!