Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő múlva fogom újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva fogom újra érezni rendesen az orgazmust?

Figyelt kérdés
Két hónapja szakítottunk, rendesen megszenvedem az elválást.. még a masztizás is kínlódás lett.. elérem az orgazmust, de nincs csúcspont, kimarad.. kinek hogy alakult ez.. mi segíthet?
aug. 30. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el wellness-ezni egy napot. Medence, szauna, masszázs, stb.
aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Férfi vagy vagy nő? Nőként ez sokkal-sokkal nehezebb, természetes, amit átélsz. Két hónap nem elég elgyászolni a masikat. Nekem stresszesebb időszakokban is volt ilyen, "lerendeztem magam" bár igazi kedvem nem volt hozzá, csak már feszültséget okozott, meg álmomban volt orgazmusom, muszáj volt saját magam lenyugtassam... de katarzis az nem volt.


Lett új párom, megint működöm. Viszont nekem nincs hüvelyi orgazmusom (egy adott feszültségi ponton megáll es robbanás meg katarzis nem lesz... fura) , és a csiklóingerlésnél sem tudom mindig orgazmusig beleengedni magam a dologba, mert Őt akarom. Az ilyen aktusokban sosem lesz orgazmus meg katarzis, meg nem azért csinálom, hogy legyen, hanem hogy Vele lehetek. A férfiak nagyon másképp működnek, nekik az elmaradt orgazmus szerintem 5x akkora frusztrációt okoz.


Párom férfiként is párszor nem tudott eljutni a csúcsra. Volt, hogy fáradt volt, volt hogy a telefon megcsörrent, de olyan is, hogy túl sok ideje csináltuk és én nem bírtam tovább, mert kiszáradtam.


Úgyhogy mindegy miért, de teljesen normális hogy főleg ilyen veszteség után nem tudod atélni a helyzetet.


El fog múlni. :)

szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!