Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tabu a tej? Miért marad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tabu a tej? Miért marad abba kisgyerekkorban?

Figyelt kérdés

Szóval, nem azt mondom, hogy csecsemő kornál tovább kéne. De miért nem normális felnőttként párok között? Baromi egészséges tudtommal a tej, és már ígyis mindenki imitálja azt, hogy szívja... Mert ki az aki ne cuppanna rá egy két mellre, amikor alakup egy kaland.



Tehát akkor már miért ne lehetne, hogy tej is jöjjön és azt szívja az ember vagy nő?


Emellett táplálék is, tehát folyadékon, ételen csomót tudna minden nő, és a párja spórolni, ha fogyasztanák.



Persze ehhez nyilván kell terhesség, vagy valamilyen mesterséges módon be kell indítani, ez nem tudom, hogy káros e.



De nem értem, hogy miért nem csinálja mindenki, vagy miért nem normális akár közvetlen "csapról" fogyasztani aktus közben vagy után.



Elmész buliba, nem kéne beugranod a mekibe egy 3000 forintos burgerért, csak fel kéne szedned egy csajt és táplálhatna is aztán meg otthon mehetne szokásosan az eksön....



Csajoknak se kéne italt venni, ha szomjasak, szimplán meg kell tölteni az üveget és a szomj elmúlik...


Vagy ha elég nagy, közvetlenül a csapról lehet fogyasztani...



Tudom elmebetegnek fogtok titulálni, de ez egy teljesen legit kérdés a részemről.


tegnap 22:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ahogy a kérdést is.
tegnap 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Freud vihorászik a sírjában.
tegnap 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Az a helyzet én elszopnám a gyerek elől
ma 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Már csak azért sem kivitelezhető mivel a nő egészségét is veszélyeztetné hosszútávon. Nagyon oda kell figyelni a táplálkozásra, vitaminpótlásra, mivel rengeteget elvesz az anya testéből sokan meg is sínylik. Másrészt ez beáll egy kereslet-kínálatra, nem úgy működik hogy na te most akarsz inni, de mondjuk legközelebb csak másnap. Akkor elapad, ha nem éri elég inger, a szervezet nem a maga ellensége, állandóan meg hogy lenne fenntartva ez az inger? Hogy akadályoznád meg hogy begyulladjon a nők melle, munkahelyen pl? Ki akarná az egész életét a mellében termelődő tejhez igazítani?


Látszik hogy valami ostoba fétises alak vagy, aki utána se néz annak ami érdekli, vagyis természetesen csak addig terjed az érdeklődés amíg ő kiélheti beteg vágyait egy másik ember testén. Tehát neki csak a jutalom része jár, a szenvedés az a másik félnek.

ma 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!