Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tabu a tej? Miért marad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tabu a tej? Miért marad abba kisgyerekkorban?

Figyelt kérdés

Szóval, nem azt mondom, hogy csecsemő kornál tovább kéne. De miért nem normális felnőttként párok között? Baromi egészséges tudtommal a tej, és már ígyis mindenki imitálja azt, hogy szívja... Mert ki az aki ne cuppanna rá egy két mellre, amikor alakup egy kaland.



Tehát akkor már miért ne lehetne, hogy tej is jöjjön és azt szívja az ember vagy nő?


Emellett táplálék is, tehát folyadékon, ételen csomót tudna minden nő, és a párja spórolni, ha fogyasztanák.



Persze ehhez nyilván kell terhesség, vagy valamilyen mesterséges módon be kell indítani, ez nem tudom, hogy káros e.



De nem értem, hogy miért nem csinálja mindenki, vagy miért nem normális akár közvetlen "csapról" fogyasztani aktus közben vagy után.



Elmész buliba, nem kéne beugranod a mekibe egy 3000 forintos burgerért, csak fel kéne szedned egy csajt és táplálhatna is aztán meg otthon mehetne szokásosan az eksön....



Csajoknak se kéne italt venni, ha szomjasak, szimplán meg kell tölteni az üveget és a szomj elmúlik...


Vagy ha elég nagy, közvetlenül a csapról lehet fogyasztani...



Tudom elmebetegnek fogtok titulálni, de ez egy teljesen legit kérdés a részemről.


tegnap 22:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

1. Az anyatej nem magától keletkezik a semmiből, hanem a terhességgel járó hormonális változások hatására, illetve a testbe bekerülő más termékek alakulnak át anyatejjé.

2. Ezt a hormonális változást bár elő lehet idézni, de nagy kockázatokkal járna a női testi épségét tekintve.

3. Az anyatej önmagában nem tápláló egy felnőttnek, hiszen ahogy nő az ember, úgy változnak a biológiai szükségletek is. Egy olyan emlős nem létezik, ami csecsemőkorán túl túlélné anyatejen.

4. Hihetetlen megalázó lenne a nőkre nézve, akikkel szemben csak még erősebb lenne a tárgyiasítás. [link]

tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, édesanyád szoptat még? Ezt a kérdést vele kéne megtárgyalnod.
tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

21 nyilván nem gondoltam hogy csak ezen el tud élni.



22 lol nem.

tegnap 23:04
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
Akkor másnak miért kéne? :D Cuppogj édesanyádon, másokat pedig ne zargass ilyen torz vágyálmokkal.
tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Köszi a linket. Viszont számomra fura fogalom ez. Az emberek használják egymást. Így működnek. Pont, mintha tárgyak lennének, akkor a fogalom szerint. Nem látom miért negatív dolog ez. Bár még nem olvastam végig mert nagyon fáradt vagyok, csak az első bekezdést olvastam el.
tegnap 23:06
 26/34 A kérdező kommentje:
24 nem mondtam hogy kéne. Pusztán felvetettem egy elméletet
tegnap 23:07
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
Huh, neked hiába ír az ember bármit, valóban nagyon rossz az értelemzésed és a kommunikációs képességeid.
tegnap 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Na, nem mintha nagyon komoly válaszokat írtál volna, ha a 22 24 te vagy
tegnap 23:09
 29/34 anonim ***** válasza:
Akkor igyad báttya!
tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ.
tegnap 23:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!