Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van/volt olyan osztálytársatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt olyan osztálytársatok suliban (általános, középsikola) aki meleg volt és bevallotta magáról? Nem az hogy mások mondták róla, hogy meleg hanem tényleg az volt és coming outolt? Én kb 15 éve jártam suliba és akkor ez teljesen tabu volt még.

Figyelt kérdés

aug. 17. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok, de 15 éve (amikor még én is iskolás voltam) én sem vállaltam fel. Ma már azért sokkal jobb a helyzet.
aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Laylah ***** válasza:
100%
Volt. 2008-ban érettségiztünk.
aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ilyen nem volt.


1 meleg osztálytársam volt általánosban. Őt sokan aláztak miatta mert valahogy kiderült.


Középiskolában volt egy leszbikus, róla senki nem tudta csak én.

aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak évek múlva derült ki.
aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre érettségizek, leszbikus vagyok. Nem reklámozom, de ha valaki megkérdezi nem tagadom le. Semmi probléma nem volt belőle :D
aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2000-es évek elején voltam 7-es 8-os. Akkoriban ez még eléggé tabu volt, de volt egy meleg srác a társaságban. Teljesen egyértelmű volt, hogy meleg, nem is tagadta. Elég sokat viccelődtünk rajta, de nem közösítettük ki a társaságból. Igazából nem is melegség tényén viccelődtünk, hanem azon, hogy ilyen nőiesen beszél meg viselkedik. Látszólag nem zavarta az ércelődés, de az még egy teljesen más világ volt, akkoriban lehetett ilyennel viccelődni.
aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!