Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tabu a tej? Miért marad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tabu a tej? Miért marad abba kisgyerekkorban?

Figyelt kérdés

Szóval, nem azt mondom, hogy csecsemő kornál tovább kéne. De miért nem normális felnőttként párok között? Baromi egészséges tudtommal a tej, és már ígyis mindenki imitálja azt, hogy szívja... Mert ki az aki ne cuppanna rá egy két mellre, amikor alakup egy kaland.



Tehát akkor már miért ne lehetne, hogy tej is jöjjön és azt szívja az ember vagy nő?


Emellett táplálék is, tehát folyadékon, ételen csomót tudna minden nő, és a párja spórolni, ha fogyasztanák.



Persze ehhez nyilván kell terhesség, vagy valamilyen mesterséges módon be kell indítani, ez nem tudom, hogy káros e.



De nem értem, hogy miért nem csinálja mindenki, vagy miért nem normális akár közvetlen "csapról" fogyasztani aktus közben vagy után.



Elmész buliba, nem kéne beugranod a mekibe egy 3000 forintos burgerért, csak fel kéne szedned egy csajt és táplálhatna is aztán meg otthon mehetne szokásosan az eksön....



Csajoknak se kéne italt venni, ha szomjasak, szimplán meg kell tölteni az üveget és a szomj elmúlik...


Vagy ha elég nagy, közvetlenül a csapról lehet fogyasztani...



Tudom elmebetegnek fogtok titulálni, de ez egy teljesen legit kérdés a részemről.


tegnap 22:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
70%
Huh, ennyi erővel a saját spermádat is iszogathatnád, abban is van némi tápérték.
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem olvastam végig a kérdést. Ám terjedelméből ítélve érdemes lenne beszélned egy pszichológussal. Nem, nem azért mert vonzó számodra a tejes cici (nekem is nagyon szexis a gondolat, csak nem volt még hozzá szerencsém)
tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
9 a tehéntej is a csecsemő tehénnek van, te magad mondtad. Tehát nem a működésünk menne vissza a csecsemők szintjére, hanem a tejtermelő funkciónk bővülne ki szélesebb körre, mint csak a kisgyerek táplálása. Amiben szerintem semmi intim nincs, bár ezt a szót sem nagyon tudtam soha értelmezni.
tegnap 22:52
 14/34 anonim ***** válasza:
41%
No, mi lenne az a magas labda?
tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
31%
Ha alapvető szavakat (intimitás, tárgyiasítás) nem tudsz értelmezni, akkor egyrészről menj el pszichológushoz, másrészt olvass többet, harmadrészt ne írogass ilyen butaságokat.
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

11 nem veszik fehérje kárba!



12 nem igazán a vonzóság inspirálta a kérdést, sokkal inkább a hasznosság, ami ahogy kettes rávilágított, nem lenne meg, mint ahogy én elképzeltem. Nem értem miért kell ehhez pszichológus.



14 nem trollkodás a kérdésem, ezért nem írtam le, mert próbálom minimalizálni amennyire lehet

tegnap 22:55
 17/34 A kérdező kommentje:
Jelenleg Karl Marxot olvasok, köszönöm szépen 15 ös
tegnap 22:55
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
Magas lesz Marx neked.
tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
A 16os válaszomban nem a kettes, hanem négyes kommentemre akartam utalni
tegnap 22:56
 20/34 A kérdező kommentje:
Az érdemi válaszokat köszönöm szépen. Szép álmokat mindenkinek
tegnap 22:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!