Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tabu a tej? Miért marad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tabu a tej? Miért marad abba kisgyerekkorban?

Figyelt kérdés

Szóval, nem azt mondom, hogy csecsemő kornál tovább kéne. De miért nem normális felnőttként párok között? Baromi egészséges tudtommal a tej, és már ígyis mindenki imitálja azt, hogy szívja... Mert ki az aki ne cuppanna rá egy két mellre, amikor alakup egy kaland.



Tehát akkor már miért ne lehetne, hogy tej is jöjjön és azt szívja az ember vagy nő?


Emellett táplálék is, tehát folyadékon, ételen csomót tudna minden nő, és a párja spórolni, ha fogyasztanák.



Persze ehhez nyilván kell terhesség, vagy valamilyen mesterséges módon be kell indítani, ez nem tudom, hogy káros e.



De nem értem, hogy miért nem csinálja mindenki, vagy miért nem normális akár közvetlen "csapról" fogyasztani aktus közben vagy után.



Elmész buliba, nem kéne beugranod a mekibe egy 3000 forintos burgerért, csak fel kéne szedned egy csajt és táplálhatna is aztán meg otthon mehetne szokásosan az eksön....



Csajoknak se kéne italt venni, ha szomjasak, szimplán meg kell tölteni az üveget és a szomj elmúlik...


Vagy ha elég nagy, közvetlenül a csapról lehet fogyasztani...



Tudom elmebetegnek fogtok titulálni, de ez egy teljesen legit kérdés a részemről.


tegnap 22:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%

"Tudom elmebetegnek fogtok titulálni"

Így is van.

tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%

Azért, mert az anyatej nem felnőtteknek van, hanem csecsemőknek.

Ha egy felnőtt pedig csecsemőként viselkedik, az nem normális.

tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Sose éreztem nőként ennyire tárgyiasítva magamat egy kérdést olvasva.
tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Anyagcsere barátom, anyagcsere! Anyagilag semmit sem spórol rajta senki, mert tej ugyebár abból a táplálékból lesz amit beviszel. Nem a levegőből veszed ki sem a tejcukrot, sem a tejfehérjét, hanem bevitted más táplálékkal és azt dolgozta át a szervezet.

Ha nem terhes valaki, akkor csak mesterségesen, hormonális úton lehetne elindítani. Az orvostudomány jelenlegi állása szerint nem egészséges a hormonrendszert felborítani ilyen célból. Szóval ilyen hormonkészítményt sehol sem forgalmaznak.

tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
58%
Ja és kisbarátom, egyáltalán nem olyan hű de frankó a szoptatás! Sokkal érzékenyebb a mell (van aki nem tud csak háton fekve aludni e miatt), kellemetlenül feszít (főleg amikor "megtelik"), sőt be is tud gyulladni ha nincs a felesleges mennyiség lefejve.
tegnap 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Gondolom tehenét még sose ittad felnőttként pl kettes...



Sajnálom hármas, hogyha így érzel bár sajnos nem tudom értelmezni ezt a kifejezést, hogy tárgyiasítás, bár annyit értek, hogy ez neked egy negatív tapasztalat volt.



Egyes, papírom van róla, sajnos így hozta az élet

tegnap 22:43
 7/33 anonim ***** válasza:
70%
Aha, és szerinted a nőkkel úgy kéne bánni, mint a tehenekkel?
tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

4 ez érdekes. Ebbe nem gondoltam bele. De mondjuk teljesen logikus.


Viszont GHt tartalmaz tudtommal, szóval attól még nagyon is hasznos lehet főleg serdülőkorban.



5 az elmélet az volt, hogyha már kellemetlen, lehet fogyasztani, és megvan az uzsonna mondjuk. De kettes leírta, hogy ez téves elképzelés. Fogalmam sem volt, hogy kellemetlen, az én melleimet sose szívták még. "fura" is lenne egy csajtól ha ilyet csinálna a legtöbb ember szerint, engem nem zavarna. De ez más téma.

tegnap 22:47
 9/33 anonim ***** válasza:
80%

#6, Kérdező!


A tehéntej fogyasztását sem tartom túlzottan jó ötletnek, hiszen az mégiscsak a kis bocinak termelődik.

Ritkán iszom tehén tejet, akkor is mindig valamihez (pl. műzli).


De a kettő nem ugyanaz. A tehéntej az állatvilágból jön, az emberi anyatejnek pedig van egy intimitása, ami a csecsemő és az anya kapcsolatára korlátozódik.

Tehát miről beszélünk? Felnőtt férfi létedre csecsemőként akarsz viselkedni.

Kell ehhez kommentárt fűznöm? Nem hiszem.

tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

7 erre most adtál egy nagyon magas labdát, de nem fogom lecsapni, mert a kérdés elméleti szinten komoly volt.



Nyilván mindenki saját magát fogyasztaná, esetleg a párja, ha kapcsolatban vannak. Mert már ígyis cuppog a férfiak nagyrésze a tőgyeken, csak hát nem jön semmi evidens módon

tegnap 22:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!