Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legszürreálisabb/leg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legszürreálisabb/legmeglepőbb/leginkább tabunak számító szexuális élményed? Mi a története?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Mitől érezted meglepőnek? Mennyire élvezted? Kérlek írd le, hogy fiú vagy lány vagy. Szép napot! :)

ma 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából semmi tabu nem volt benne, de egyszer leszopott a barátnőm és valahogy a végén úgy csinálta, hogy akkorát élveztem, mint soha máskor azóta sem. Mintha az áram csapkodott volna közben vagy nem is tudom, akkorát. 😅
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Tizenakárhány év elteltével a kamaszkori (divatos szóval élve) “crush”-ommal tejesen véletlenül összefutottam egy nyaralás alkalmával egy spanyol szigeten, aki akkor már nős volt. Nem is gondoltam, hogy még akkor is olyan hatással lesz rám, de ugyanúgy repkedtek a pillangók a gyomromban, amikor taliztunk.

Ő ott dolgozott, és sokat találkoztunk, örült neki, hogy ismerős arcot lát, minden nap elmentünk együtt egy-egy klassz helyre ott a szigeten.

Aztán egy tengerparti esti táncos rendezvényen elcsattant egy Sangria ízű csók, majd hirtelen követték egymást az események, és szinte fel sem fogtam, már a parti homokban szeretkeztünk a sráccal.

Ő volt akkor 32, én 28.

ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nevelt lányom azzal a kéréssel jött, hogy bírkozzunk. Kicsit csodálkoztam de semmi gond, belementem. 14 éves volt és a koránál jóval fejlettebb!

Na de amikor megjelent a "birkozó szerelésében" (pici kis tanga és haspoló!) már sejtettem, hogy ebből a birkozáson kívül más is lesz. Elitélendő vagy egyenesen szégyen, én bizony alaposan letapiztam. És nem adta jelét, hogy ellenére lett volna. Régen volt, de a mai napig eszembe jut.

ma 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!