Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Baráti társaságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Baráti társaságban történt legszürreálisabb szexuális dolog?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Kivertem egyik srácnak.
2023. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Barátiban semmi, swingerben már annál több ilyet lát az ember :D
2023. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Hát lehet másnak nem szürreális, nekem az volt viszont, mert baromira nem számítottam rá. Egyik férfi barátom (nem a pasim, barát barát) egyik barátjával (akiről már korábban is megállapítottam, hogy nagyon jó pasi) összetalálkoztam egy buliban.


Kimentünk cigizni, abból valahogy az lett, hogy elkezdtünk smárolni és órákon keresztül smároltunk, majd továbbmentünk...


Nem nagyon ismertük egymást, de olyan szenvedélyes, magabiztos és szexi volt, hogy azóta is sokat gondolok rá.


Aznap este én csak elmentem a barátaimmal egy buliba, ahol jól éreztem magam de nem számítottam semmi ilyesmire. Aztán ebből az lett, hogy egy elképesztően vonzó, szexi pasival töltöttem hosszú órakat akivel akkor teljesen egymásra voltunk kattanva. Jól csókolt, megragadott, megadott mindent ami nekem akkor jól esett...megismételném...

2023. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Egy házibuliban történt. Egyik legjobb barátnőm csávója meg én lementünk a lakás elé cigizni(nem volt terasz). Majd arrébb mentünk egy padra leülni ,nagyon sötét volt már akkor. Elkezdett fogdosni majd benyult a ruhám alá és megujjazott. Utána elkezdtem szopni és a fiú kb 2-3p alatt elélvezett. Visszamentünk a buliba mintha semmi sem történt volna. Persze utána amikor találkoztunk picit gáz volt egymásra nézni meg ilyenek.
2023. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szilveszteri buliban lementünk a házigazda fiú apjával a pincébe borért.

Lent a pincébe lehajoltam, és a

45 körüli csávó azt mondta, hogy ha most letolnám a nadrágomat, akkor hátulról kinyalná mindkét lukamat.

Na én meg nem vagyok ám szívbajos, azonnal letoltam. 🤪😝

2023. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!