Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan ember az életedben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember az életedben, akiről kínos bevallani magadnak, de lefeküdnél vele?

Figyelt kérdés

Nekem vannak ilyen perverzióim, hogy szexelni extrém esetekben. Fiatalabb koromban az idősebb pasik voltak az extrémek számomra. 22 évesen közel 40 éves pasi.

Aztán a tabunak számítóhelyek… busz hátuljában is szexeltem már.

Most pedig az extrém tabunak számító emberek vannak “terítéken”.

Jó pár évig a sógoromra voltam rákattanva, de nem volt semmi nyilván, szerencsére elmúlt.

Aztán a nőgyógyászom… talán nála már csak a plébános lenne cikibb.

Tudom nem vagyok normális.

Nektek van ilyen?

32/N



júl. 25. 22:45
 1/9 retektorta ***** válasza:
100%
Általános iskolai volt osztálytársnőm, akiben egyébként semmi vonzó nincs, és már 50 éves (nyilván én is), de azért megraknám.
júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Például Te 😆
júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Saját magamnak nem kínos semmi.

Viszont elmondani bárkinek már az lenne

Én mindenre izgulok, tényleg nem válogatok és nagyon ki van tolva az ingerküszöböm. Na jó nem mindenre izgulok, de egy 60-65 évessel is csinálnám ha ápolt jól néz ki... :D szóval a kor nekem tényleg csak egy szám xd

És minden fétisben benne lennék kb ha a partner kérné

júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Barátnőm kereszt anyját nagyon szívesen megdugnam. Nagyon dekoratív hölgy, jó nagy a segge, látszik hogy már nem szexel férjével.
júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is te, de a 2-es válaszoló írta előbb, szóval hajlandó vagyok várni.
júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bírom ezt a csajt. Totál lökött. De én szeretem az ilyeneket.


Van két unokatesóm akiket szívesen megdugnék. Semmi extra nincs rajtuk. A pluszt szerintem csak az adná hogy mégis csak az unokatesóim. Mondjuk az egyik szép formás szilikon ciciket csináltatott most magának.

júl. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sógornő , keresztlányom.

De csak "agyban".

Ami volt: jó pár baratnője páromnak. Illetve volt és néha elő jön hogy kifejezetten csúnya nök tetszenek meg.

júl. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 retektorta ***** válasza:

"kifejezetten csúnya nök tetszenek meg"

Ez nálam is megvan, de azért nem mindegy hogyan csúnya, kell valami ami megfog benne.

júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt gimnáziumban egy osztálytársam, aki meglehetősen ki volt közösítve, csúnyácska volt, ódivatú ruhákat viselt.


Ennek ellenére nagyon szívesen összefeküdtem volna vele, de ezt nem hangoztattam fiús baráti beszélgetések során sem.


Azóta úgymond megszépült (értsd: sokkal inkább megfelel a mainstream ízlésnek).

aug. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!