Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akadályoz az ismerkedésben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadályoz az ismerkedésben, ha megtudom, hogy az illető már nem szűz! Titeket is zavart már ilyesmi?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Egészen 16 éves korom óta, nagyjából akkor, amikor elkezdtem komolyabban érdeklődni a lányok iránt, már akkor zavart, ha megtudtam, hogy egy számomra potenciális lány már nem szűz. Beszéltem már pszichológussal is az ügyben, aki elmondta, hogy emberi értékeket nem befolyásol a szüzesség meglége, vagy elvesztése, engem mégis mind máig zavar! Talán emiatt sem tudtam még soha egyszer sem átadni magam egy kapcsolatnak.


Veletek is volt már ilyesmi? Hogyan nőttétek ki?



aug. 30. 10:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
#30 Én igazàból irigy vagyok ràjöttem. Nem a szüzességének a hiànya okozza a gondot hanem az hogy én senkinek nem voltam első. Az utcàn szoktam làtni 13-14 éves sràcokat csajokkal, majd megvet az irigység valszeg ők fúrjàk/ fúrtàk meg az összeset,mire 18-20 és mondjuk érettebb leszel pasiként a legtöbb csaj màr sokmindenen túl van. Ezt vagy megtanulod elfogadni és lekűzdeni megtalàlni a gyökérokot (mint pl nàlam az irigység) vagy tényleg el kell engedni és ennyi. Én megtanultam kezelni volt is kapcsolatom. Nem emiatt lett vége
szept. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Kolostorból kell nősülni, bár az sem 100%.
szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Sosem zavart!
szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!