Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akadályoz az ismerkedésben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadályoz az ismerkedésben, ha megtudom, hogy az illető már nem szűz! Titeket is zavart már ilyesmi?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Egészen 16 éves korom óta, nagyjából akkor, amikor elkezdtem komolyabban érdeklődni a lányok iránt, már akkor zavart, ha megtudtam, hogy egy számomra potenciális lány már nem szűz. Beszéltem már pszichológussal is az ügyben, aki elmondta, hogy emberi értékeket nem befolyásol a szüzesség meglége, vagy elvesztése, engem mégis mind máig zavar! Talán emiatt sem tudtam még soha egyszer sem átadni magam egy kapcsolatnak.


Veletek is volt már ilyesmi? Hogyan nőttétek ki?



aug. 30. 10:58
1 2 3 4
 21/33 1Léna ***** válasza:
29%

A lányokhoz való legtiszteletre méltóbb hozzáálásod van.

Nem ítélem el azokat akik házasságon kívűl vesztik el a szüzességűket, de ha igazi társra vágyik valaki, akivel le szeretné élni az életét, akivel megosztja az érzéseit, a gyengeségeit, akivel testi lelki társai egymásnak, akivel közös jövőt, és utódokat is terveznek, minden gondjukat közösen oldják meg egymás erősségeire támaszkodva, ott nem lehet gond a szexel sem. De ha mégis lenne gond azt is közösen fogják megoldani, mert a szeretet működteti a kapcsolatukat, nem a szex. Vannak ilyen házasságok.🥰

aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Senior Séf ***** válasza:
65%
Engem az zavart, ha megtudtam, hogy a csaj még szűz.
aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
#igen! tisztelem a lányokat épp ezért sem volt soha az első gondolataim között az,hogy hogyan kellene ágyba vinni valakit. ezzel nincs is semmi probléma,mégha ezt mások melegségnek is tartják. úgy döntöttem istennek szentelem az életem és szűzkénet élem le az életem!
szept. 9. 21:39
 24/33 anonim ***** válasza:
29%
Nálam pont fordítva van. Imádom a szűz lányokat! F.
szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
71%
Engem az akadályoz az ismerkedésben, amikor szellemnek képzelik magukat és eltűnnek egyik pillanatról a másikra szó nélkül.
szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Hát igen a Ghostolás az gyakori sajnos.
szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Én csak személyesen ismerkedek. Még így is nagyon nehéz, de biztonságosabb a netes társkerizéstől
szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
40%
Minden héten kiírod ezt a kérdést csak átfogalmazva? Nem unod még? Azthiszed majd sorakoznak a szűz lányok?
szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A pszichológus nem mondta neked, hogy még járnod kellene továbbra is a kezelésekre?🤔

szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
#Nem mondta! Olyan határozottan és egyenesen meséltem el neki a dolgaim, hogy nem tudott velem mit kezdeni. A beszélgetés végén anyámat is behívta és megkérdezte tőle, akar e majd nagymama lenni, mert valószínűleg sosem lesz! A pszichológus továbbá azt is elmondta, nincs velem probléma és így is le lehet élni az életet. Én ezt választottam!
szept. 14. 05:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!