Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem fura, ha az illető törli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura, ha az illető törli a Tinder-beszélgetésünk, de továbbra is követ Facebookon meg Instán?

Figyelt kérdés

Őszintén nem tudom mi állhat az egész mögött, már egy jó ideje nem írogatunk, de nekem amúgy hiányzik az illető. Nem Pesten lakom, most meg gondolom a Tinder távolsága alapján láthatta, hogy Pesten vagyok.


Azért zavar az egész, mert hónapokkal a szakítása után is hiányzik még és gyakran nézem, hogy milyen messze van.



2023. ápr. 30. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Hát írj rá.:)
2023. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem lenne feltuno rairni, ugy hogy tobb hete nem beszelgettunk? Az a helyzet, hogy egyreszt zavar, mert en meg mjndig kedvelem a sracot de tudom, hogy ez nem fog mukodni kapcsolatkent max ismertsegkent. De az lehet mindkettonknek keves.
2023. ápr. 30. 13:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!