Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akadályoz az ismerkedésben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadályoz az ismerkedésben, ha megtudom, hogy az illető már nem szűz! Titeket is zavart már ilyesmi?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Egészen 16 éves korom óta, nagyjából akkor, amikor elkezdtem komolyabban érdeklődni a lányok iránt, már akkor zavart, ha megtudtam, hogy egy számomra potenciális lány már nem szűz. Beszéltem már pszichológussal is az ügyben, aki elmondta, hogy emberi értékeket nem befolyásol a szüzesség meglége, vagy elvesztése, engem mégis mind máig zavar! Talán emiatt sem tudtam még soha egyszer sem átadni magam egy kapcsolatnak.


Veletek is volt már ilyesmi? Hogyan nőttétek ki?



aug. 30. 10:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Tök mókás lesz amikor majd 45 évesen keresel ugyanezzel a rigolyáddal. :D :D
aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%

Ezt felfogja ésszel az ember. Nem vagy már gyerek, ahogy halad az idő kva nehéz lesz olyat találni aki szűz

Akkor meg az lesz a baj hogy 30 évesen vajon miért szűz

aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Eleve nem értem, hogyan tudna valaki hozzányúlni valakihez úgy, hogy már előtte hozzá nyultak..
aug. 30. 11:14
 4/33 Eöske janeszka21 ***** válasza:
84%
Keres most egy szüzet és maradj vele , ha mindig másik szüzet akk akkor vizsgálták ki magad mert lehet pedomaci vagy
aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
46%
#3 szerintem beteg az elméd, ilyen egyszerű. :)
aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%
Te szűz vagy még?
aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
#6 igen!
aug. 30. 11:45
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
Szűz is maradsz egész életedben. Szólok időben
aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

Akkor keress egy szűz lányt és vedd feleségül.

De ha nem jön össze és volt szex, te hogyan fogod érezni magad, hogy már nem szüzen hozzád ér egy másik lány?

Ez egy agyrém.

aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
100%
Nem.
aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!