Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akadályoz az ismerkedésben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadályoz az ismerkedésben, ha megtudom, hogy az illető már nem szűz! Titeket is zavart már ilyesmi?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Egészen 16 éves korom óta, nagyjából akkor, amikor elkezdtem komolyabban érdeklődni a lányok iránt, már akkor zavart, ha megtudtam, hogy egy számomra potenciális lány már nem szűz. Beszéltem már pszichológussal is az ügyben, aki elmondta, hogy emberi értékeket nem befolyásol a szüzesség meglége, vagy elvesztése, engem mégis mind máig zavar! Talán emiatt sem tudtam még soha egyszer sem átadni magam egy kapcsolatnak.


Veletek is volt már ilyesmi? Hogyan nőttétek ki?



aug. 30. 10:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy nőttem ki hogy egyik páromnak elvettem a szüzességét és azóta megnyugodtam.
aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Viszont a hülye valaszokkal nem segítetek! Örülök, hogy jól szórakoztok a másik lelki gondjain
aug. 30. 12:45
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavart h az összes partnerem tapasztalt volt. Azatàn kinőttem és úgy tekintettem rà hogy igazàból ebből profitàltam mert hamar megtanìtottak rendesen dugni. Egy szűzzel együtt bénàztunk volna és lehet most is bénàcska lennék. Mindenben meg kell talàlni a jót /pozitívat itt csak ezt akarom ezzel mondani.
aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
83%
Engem meg pont az izgatott mindig is ha egy csajban sokan jártak. :D :D
aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
79%
#14 Amúgy engem is.. Lehet ez is egy fétis 😃 Szeretem ha tapasztalt egy csaj
aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
83%
#15 valami olyasmi.. már fiatalon is bepörögtem ha mesélte a csaj ki hogy dugta meg...
aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Hát na, nem vagyunk egyformák:)
aug. 30. 14:56
 18/33 anonim ***** válasza:
79%
Értem a problémát, de változott a világ annyit, hogy nem a kolostorból rajzanak ki ismerkedni a lányok.....
aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
38%
18 Hanem a bordélyból 🤣🤣🤣 Hàt igen van némi különbség 🤣
aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen megértelek. A pszichológussal pedig nem értek egyet.
aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!