Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan ne feszüljek rá arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne feszüljek rá arra, ha nem jön össze valakivel hosszabb távon, vagy ha már egy-két randi után dob az illető?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén kicsit elment a kedvem az ismerkedéstől, egy szakítás után pedig gyomorgörccsel kerülök ágyba, semmi étvágyam nincs, és a munkámra se bírok koncentrálni.


Mindig túl lekes vagyok az első randik után, és néhány találka után elképzelem, hogy most komolyra fordulnak a dolgok. Aztán ér utol a valóság, hogy amúgy a másik félnek olyan igényei vannak, amiket nem tudok teljesíteni, sokszor ezek az igények ki sincsenek mondva. Na meg gyakran előfordul, hogy rosszkor találkozom rossz helyen olyan valakivel, akivel aztán bizonyos okok miatt mégsem tudjuk folytatni.


Amúgy átlagos testű csávó vagyok, egyetemet végzett, több nyelven is beszélek, és szerintem egy odafigyelő, érzelmes lény vagyok.


Sokan mondták, hogy inkább figyeljek magamra, ne másnak próbáljak megfelelni, de ez sajnos nem megy nekem.


Egy éve outoltam, azóta randizok rendszeresen, de sajnos azt érzem, hogy nem igazán találok jó formán senkit, akivel összeillenék.



2023. febr. 6. 10:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Ne magadat okold, olyan válogatósak már,hogy hihetetlen.

Szrd le őket,inkább utánad fussanak,mint te más után.

Ma már a lélek nem érdekel senkit, csak méretek,farkak,izmok,minél fiatalabb legyen....

2023. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azt már meg sem említem, hogy összevissza hazudik mindenki, ígérget dolgokat, amiket képtelen betartani.
2023. febr. 6. 10:16
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

"Aztán ér utol a valóság, hogy amúgy a másik félnek olyan igényei vannak, amiket nem tudok teljesíteni, sokszor ezek az igények ki sincsenek mondva."


Ez alatt mit értesz? Milyen igények?

2023. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Pl.egy hónap ismerkedés után valaki már az összeköltözésről álmodozik, a közös felkelésekről. Szerintem ennél azért több időre van szükség, hogy valaki ilyenbe belemenjen.
2023. febr. 6. 10:36
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt lakása annak,akivel ismerkedtél? Vagy hozzád akart költözni?

Három olyan is volt nálam, aki így akarta megoldani a lakhatását,sőt volt olyan, aki az exétől akart költözni. Hát, nem egyeztek az elképzeléseink...

Vigyázz bárkivel, bármilyen összeköltözéssel!

2023. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek ilyen melegek? Ez új nekem. Engem csakis olyanokkal hoz össze a sors, akik nem akarnak monogám párkapcsolatot. Aztán lehet csak én vagyok ennyire szerencsétlen. :)
2023. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Volt. És nekem is van. A probléma az, hogy két külön városban vagyunk.
2023. febr. 6. 10:45
 8/24 A kérdező kommentje:
6) mert aki azt mondja, hogy monogámkapcsolatot akar, az nem ismerkedik több emberrel is? Aztán amíg valaki nagy nehezen összejön, lehet átment rajta a fél város. 🙈
2023. febr. 6. 10:47
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Van, aki két kapcsolat között egyáltalán nem szexel senkivel.meg tudja állni,hogy ne a húszdekás húsdarab vezérelje az életét....

Általánosítás a 8-as vélemény.

2023. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
86%

"Amúgy átlagos testű csávó vagyok, egyetemet végzett, több nyelven is beszélek, és szerintem egy odafigyelő, érzelmes lény vagyok."


Szerintem a nyelvtudásoddal lehet a gond. Biztos hogy folyékonyan beszélsz több nyelven? Valószínűleg a melegek többsége C1-es szintet vár el és nem elégszik meg a középfokkal.

2023. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!