Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan ne feszüljek rá arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne feszüljek rá arra, ha nem jön össze valakivel hosszabb távon, vagy ha már egy-két randi után dob az illető?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén kicsit elment a kedvem az ismerkedéstől, egy szakítás után pedig gyomorgörccsel kerülök ágyba, semmi étvágyam nincs, és a munkámra se bírok koncentrálni.


Mindig túl lekes vagyok az első randik után, és néhány találka után elképzelem, hogy most komolyra fordulnak a dolgok. Aztán ér utol a valóság, hogy amúgy a másik félnek olyan igényei vannak, amiket nem tudok teljesíteni, sokszor ezek az igények ki sincsenek mondva. Na meg gyakran előfordul, hogy rosszkor találkozom rossz helyen olyan valakivel, akivel aztán bizonyos okok miatt mégsem tudjuk folytatni.


Amúgy átlagos testű csávó vagyok, egyetemet végzett, több nyelven is beszélek, és szerintem egy odafigyelő, érzelmes lény vagyok.


Sokan mondták, hogy inkább figyeljek magamra, ne másnak próbáljak megfelelni, de ez sajnos nem megy nekem.


Egy éve outoltam, azóta randizok rendszeresen, de sajnos azt érzem, hogy nem igazán találok jó formán senkit, akivel összeillenék.



2023. febr. 6. 10:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos ez ilyen. Én sokáig halogattam az ismerkedést, aztán pér éve ugy döntöttem hogy ideje belevágni, fiatalabb nem leszek

Aztán rövid idön belül ért egymás után 2 olyan csalodás, hogy azóta el ment a kedvem tőle. Nekem is az a bajom hogy túl hama beleéltem magam a dolgokba, olyat láttam ami nem volt valós, vagy épp annak tünt aztán kiderült hogy csak megjátszotta. Emiatt már lassan 1 éve nem randiztam, és ugy érzem nem fogok egy darabig még. Tudni kell rólam hogy nehéz a bizalmam elnyerni és a csalódások után most már még nehezebb. Viszont ugy ismerkedni, hogy azt várom mikor jelenti be hogy ennyi volt, annak nincs értelme.

Szóval most ugy vagyok vele hogy néhány dolgot szeretnék elérni az életemben elöször. Aztán ha azok megvannak akkor talán ujra ismerkedem. Vagy nem. Az már a jövö zenéje.

2023. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem is hinnéd - 11-es - ,hogy hányan vagyunk így.

A bizalom nehezen teremtődik,meg kell becsülni, viszont könnyen eltörik.

De a jövő hoz jót is,szépet is, bízzunk benne ..és mindenki, aki komolyan gondolja !

2023. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
11) Én tavaly kezdtem el ismerkedni, és egy év alatt ért 4 komoly és jó pár kisebb csalódás. Ezek után mégis hogyan álljak hozzá?
2023. febr. 6. 13:16
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
11es vagyok: hát igen, nehéz ez. De mást nem tehet az ember mint hogy reménykedik, a saját hibáipróbálja kijavítani és keres. Aztán lehet így is egyedül marad az ember. Sokan mondják hogy az ilyenek mint mi azok akik megérdemelnék a jót és azok akik meg hetente cserélgetik azok akik elitélendöek. De néha úgy érzem, hogy lehet ök csinálják jól... Ilyenkor azok a nök jutnak eszembe akik, mindig a pasikat okolják, hogy basszus, lehet van abban valami amit mondanak. 😆 A pasikkal csak a baj van. 😀
2023. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyira aterzem..:) ket veglet van, az egyiket csak a szex erdekli, a masik meg egybol meleghazassagot kotne es gyereket fogadna orokbe, ha lehetne…nehez megtalalni az arany kozep utat. Ami azt illeti en kezdem elengedni a dolgot.
2023. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Kitartást srácok, mindenkinek összejön egyszer. Mondom ezt úgy, hogy tegnap szakítottak velem lol.
2023. febr. 6. 19:34
 17/24 anonim ***** válasza:
96%

"mindenkinek összejön egyszer"


Ez nem igaz.

2023. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%

Van, aki bármit tesz, bárhogy viselkedik,bárhogy néz ki, de mindig megcsalják,elhagyják.Hiába szeretne,képtelen hűséges társat találni.

És van akinek sosem jön össze,még egy sem.

Egyáltalán nem csodálkozom a keserűségen,apátián,szomorúságon,amit a melegek egymásnak okoznak.

Bizony : NEM IGAZ,hogy összejön egyszer.

2023. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
97%
En azert bizom benne, hogy mindenkinek van parja, de igen, sajnos az utolso 2 valasz jogos 😔
2023. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Viszont feladni sem szabad. Lehet nem lesz sose egy normális kapcsolatom, de még egy nem normális se, de a végén majd legalább azt elmondhatom hogy megpróbáltam. Lehet hogy a végeredmény ugyan az, de utána nem fog azon járni az agyam, hogy mi lett volna ha.

Ne adjátok fel!

Lehet túl fiatalok vagy épp öregek vagytok hozzá hogy ismerjétek, de ahogy a TFS Goku is megmondta: Ha ledob a ló, fel kell kelni és meg kell enni a lovat! Gyertek és együk meg együtt azt a lovat! 😀😀

2023. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!