Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan ne feszüljek rá arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne feszüljek rá arra, ha nem jön össze valakivel hosszabb távon, vagy ha már egy-két randi után dob az illető?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén kicsit elment a kedvem az ismerkedéstől, egy szakítás után pedig gyomorgörccsel kerülök ágyba, semmi étvágyam nincs, és a munkámra se bírok koncentrálni.


Mindig túl lekes vagyok az első randik után, és néhány találka után elképzelem, hogy most komolyra fordulnak a dolgok. Aztán ér utol a valóság, hogy amúgy a másik félnek olyan igényei vannak, amiket nem tudok teljesíteni, sokszor ezek az igények ki sincsenek mondva. Na meg gyakran előfordul, hogy rosszkor találkozom rossz helyen olyan valakivel, akivel aztán bizonyos okok miatt mégsem tudjuk folytatni.


Amúgy átlagos testű csávó vagyok, egyetemet végzett, több nyelven is beszélek, és szerintem egy odafigyelő, érzelmes lény vagyok.


Sokan mondták, hogy inkább figyeljek magamra, ne másnak próbáljak megfelelni, de ez sajnos nem megy nekem.


Egy éve outoltam, azóta randizok rendszeresen, de sajnos azt érzem, hogy nem igazán találok jó formán senkit, akivel összeillenék.



2023. febr. 6. 10:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ledob a ló, fel kell kelni és meg kell enni a lovat!"


Nagyon helyes, együk meg mindannyian az exeinket, így másokkal már biztosan nem tudnak elbánni. :)

2023. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lovas mondás jópofa, csak az a helyzet,hogy vagyunk nem kevesen, akiknek évek óta csak és kizárólag a ló egy "bizonyos" testrésze jut az életben.

És ezt nagyon nehéz elviselni,tudomásul venni.

Főleg úgy,ha látni lehet milyen embereknek kedvez a sors - akik mindent megkapnak,holott meg sem érdemelnék ,itt most kapcsolatokra gondolok és nem anyagiakra.

2023. febr. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ki hogy áll a párkapcsolattal?Lehet priviszni is akár
2023. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én szüneteket tartok az egyes szériák között... Eddig bevált.
jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!