Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vertek már át netes ismerkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vertek már át netes ismerkedés során? Hogy az illető másnak adta ki magát?

Figyelt kérdés
Ha igen, meddig tartott, hogy történt? Arra gondolok, hogy neten elkezdtetek ismerkedni, mondta a nevét, akár még képet is küldött, és ez ment egy ideig, de nem találkoztatok, és kiderült, hogy hazudott.

2022. jún. 25. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen. De nem is szoktam sokáig levelezni. Pár levélváltás és ha szimpatikusak vagyunk akkor találkozzunk. F
2022. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Kivel nem? Sőt kicsalt sok sok képet. Olyan is van akiről tudom ki volt, másról semmit. Tali előtti nap törölte magát. Akkoriban felkavart nagyon, de lassan megszoktam, hogy van ilyen.
2022. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Oh hány ilyen volt. Olyan is aki hívott telefonon, beszéltünk is, de kamu volt. Olyan is akinek a képeit kihozta a google képkereső. Meg itt a gyakorin is van pl egy aki folyton úszónak vagy vizilabdásnak adja ki magát közbe egy 40-es végén járó pasi.

Olyan is, hogy a srác közbe becsajozott csak nem írta meg. A facebookját feldobta a face így tudtam meg. Sok csalódás vezet a boldogság felé vezető úton. Olyan is volt akinek pénzt adtam kölcsön mert hittem benne. 20.000Ft nem sok de azért bosszant. Sajnos sok olyan van aki kihasználja a másikat. Vigyázni kell. Gondoltam írok róla könyvet de rájöttem csak tanítanám a csalókat.

2022. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy elkezdtem beszélgetni valakivel de pár sor üzenet után kiderült, hogy át próbálnak verni.

Inkább olyan volt hogy találkozásnál ő volt az, mint aki a képeken, viszont sokkal csúnyább és igénytelenebb.

2022. jún. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyanban vertek át,hogy komoly,szép kapcsolat miatt írogattunk és az első találkozáson már tisztázódott,hogy szex jobban érdekli,annak is a....perverzebb változata.

Nem is lett folytatás.

De általános tapasztalat,hogy aki tartós kapcsolatot keres, az is szexkapcsolatra gondol.Lelki vagy emberi értékek ma nem számítanak :(

2022. jún. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elég jellemző, hogy egy bizonyos kor fölött pár évet sokan lefaragnak a korukból. De ez nem feltétlen nevezhetjük "átverésnek".
2022. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A 6-oshoz annyit,hogy botlottam bele olyanba, aki 25- ne mondta magát,közben 17 volt.

Ilyen is van :)

2022. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[2022. júl. 5. 18:30 időpontban] - dehogynem átverés.


Egyik oldalon be volt írva korban egy tartomány, ami számomra releváns volt, 20-40 emlékeim szerint.


Egyszer beköszönt egy 42éves, mondom ez még belefér. Idővel volt kép bőven, farkáról HD minőségben, egészalakosból kaputelefonnal.


Ismerkedtünk, ismerkedtünk, egyszercsak eljött a találkozás ideje. 24óràval az esemény előtt közli, hogy ő bizony, 56éves...


Mondom oké, előtte volt egy próba 47évessel, 9év már se ide, se oda, nem beszélve a plusz 16évről, ami az én akkori koromhoz képest plusz 20év lett volna...


Elmentem a találkozóra, télen a hóorkánba, 1óra beszélgetés a semmiről aztán go haza, mert elsőre nem megyünk lakásra, még hozzávetőlegesen félév diskurzus után sem...



Egy szót se írtam többet, meg eleve, neki se fogok, ha egyből őszinte...

ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam Tinderen kamu profillal. Először csak kíváncsiságból és azért mert le akartam csekkolni, hogy az akkori párom fent van-e.

Amikor kamu képeket kerestem, akkor találtam egy holland fiút aki gyakorlatilag 90%-ban hasonlított rám. Végül nagyjából 10 lánnyal lefeküdtem úgy, hogy észre sem vették hogy nem én vagyok a képeken 😂 Erre azóta is büszke vagyok…leszarom ki mit gondol.

aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Büszke vagy arra, hogy átvertél másokat és megcsaltad a párodat? Hát gratulálok. Valóban nagy érdem 10 lánnyal lefeküdni, fasza gyerek vagy 👏👏
aug. 31. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!