Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol vannak az igazi tökös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igazi tökös férfiak?

Figyelt kérdés

Olyan nehéz találni egy belevaló, talpraesett férfit, aki mer kezdeményezni, nem ilyed meg a kihívástól, és a kapcsolat lehetőségétől. És tesz is azért, hogy sikerüljön valami az életében, megszerzi, amit akar, megszerzi azt a fiút magának, akire vágyik és boldog lehet. Mer nyíltan mutatkozni, nem a környezete diktálja neki a szabályokat, hogyan éljen és kivel, és büszke a választottjára. Önmagára igényes, testileg és lelkileg is stabil, életerős.

Bocsi srácok, csak pár rossz tapasztalat, gyengécske fiú után ez kibukott belőlem. Van remény szerintetek? Vannak ilyen melegek közöttünk?



2022. jún. 19. 11:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Mindenki addig nyujtózkodjon, ameddig a takarója ér 😉
2022. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Hol vannak? Kapcsolatban másokkal. ;-)
2022. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát, itt biztosan nincsenek.
2022. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
A csajuk mellett.
2022. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
4es, hát te se vagy egészségesebb mint mi, elvégre itt töltöd az időd heteroként a meleg kategoriában osztva az észt.
2022. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Te passzív vagy, ugye? :)
2022. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszi srácok, biztató 😅 Tudom szinte lehetetlen vállalkozás. És félre ne értsétek, nem a "tökéletes pasit" keresem, de ezek a tulajdonságok számomra nagyon vonzóak. Én bevallom nem vagyok tökös, sem talpraesett magabiztos fiú, ez igaz, de azért pl. én is tudok kezdeményezni, felvállalni egy kapcsolatot, és tenni a másikért, és magamért. Hol vannak ezek az értékek, nem tudom. De talán van remény, és valaki, egy tökös férfi pont nem tökös a párját keresi...

Igen, passzív vagyok.

2022. jún. 19. 14:23
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Itt bizti nem találsz....
2022. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Mindig felvállaltam a kapcsolatom is, páromat is - aktívként.

Bár azt hiszem, ez nem tökösség,hanem alap emberi vonás kellene, hogy legyen. Ha lenne párom,minden tekintetben vállalnám, az csak természetes :)

2022. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
Egy agyilag nőt olvashattunk. Na apukáim, aki akar az elvárások taposómalmába bekötött heteró papucsot játszani, hogy önmegvalósuljanak mellette, az jelentkezzen...
2022. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!