Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol vannak az igazi tökös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igazi tökös férfiak?

Figyelt kérdés

Olyan nehéz találni egy belevaló, talpraesett férfit, aki mer kezdeményezni, nem ilyed meg a kihívástól, és a kapcsolat lehetőségétől. És tesz is azért, hogy sikerüljön valami az életében, megszerzi, amit akar, megszerzi azt a fiút magának, akire vágyik és boldog lehet. Mer nyíltan mutatkozni, nem a környezete diktálja neki a szabályokat, hogyan éljen és kivel, és büszke a választottjára. Önmagára igényes, testileg és lelkileg is stabil, életerős.

Bocsi srácok, csak pár rossz tapasztalat, gyengécske fiú után ez kibukott belőlem. Van remény szerintetek? Vannak ilyen melegek közöttünk?



2022. jún. 19. 11:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
98%

Én is mindig romantikus regények férfi szereplőiről álmodozom. Jó nagy szívás a valóság. Csak kevés olyan szerencsés van, aki tényleg megélhet valami mesés szerelmet.

Szerintem kérdező te is akkor jársz a legjobban, ha megteremted magadnak ezt a férfit: kezdj el írni. Ugyan soha nem lesz valóság, de ha kicsit ügyes vagy, akkor lehet belőle anyagi hasznod. Mondjuk Magyarországon extrém nehéz, szóval duplán szívsz, mert ilyen férfi 99%-ban nincs és még a fantáziád se fizetődik ki.

2022. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Van mesés szerelem,mert volt szerencsém megélni ilyet.Ugyan nem tartott,csak két és fél évig a kapcsolat,de olyan volt,mint ami a nagy könyvben meg van írva.

Várom,hogy ismét átélhessek ilyet,mert nagyon jó érzés,ha van egy boldog kapcsolat ,egy szerető társ az életben !


De nem osztom azt,hogy Magyarországon nehéz lenne,vagy akár itt,Budapesten...csak nem kell elkapkodni....

2022. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Testileg és lelkileg akkor stabil valaki ha boldog. Valakinél ez egyedül is megy a többségnél kell társ hozzá.


Szerintem attól nem lesz toketlen valaki hogy nem harsogja szét hogy XY-nal együtt él, párja, társa.


Én is voltam szerelmes és az életemben nemrég jött el az hogy újra szeretnék az lenni.

2022. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, TharnType a nicked?
2022. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Látom azért sokan ítélkeznek ismeretlenül, és félreértik, amit írtam. Testileg és lelkileg stabil: ezt úgy értettem, hogy egészségesen próbál élni, tehát mondjuk nincs elhízva, nem eszi a cigit, nem fekszik össze random idegenekkel gumi nélkül, és túl tud lépni az exein, nem kezd el úgy ismerkedni, hogy jaj az exeivel milyen jó volt, és emiatt azt se tudja mit is akar jelenleg. Egyedül is érezheti magát jól valaki, de igen, attól még nem feltétlen boldog és vágyhat a többre. Jó lenne, ha ezt ki is tudná fejezni.

Egyszer nem írtam olyat, hogy valaki azért töketlen, mert "nem harsogja szét hogy XY-nal együtt él, párja, társa." A tökösség mást jelent. Az pedig, hogy feltalálja, számomra azt jelenti, hogy elmondja a szüleinek, családjának, hogy van egy párja, bemutat a szüleinek, és mer nyíltan mutatkozni velem, nem zavarja, ha kézfogás nélkül is akár egy meleg párnak néznek minket, hanem büszke magunkra.

Bár vágyok a szerelemre, a kérdésem nem erre irányult. Nagyon nagyon nagyon szomorú és sajnálatos lenne, ha ezek a tulajdonságok csak filmekben és kitalált történetekben léteznének, és a valóságban nem 😕 Ennyire lehetetlen lenne, ha mondjuk van életcélja valakinek? Huszonévesen már felvállalja a családja előtt, hogy meleg, ráadásul úgy, hogy már volt párkapcsolata korábban? Nem megy el retkes-koszos körmökkel randizni? Nem érzi magát kellemetlenül és szorongva attól, mert a mekiben be kell állnia a sorba? Mer nyilvánosan mutatkozni, randizni, mint egy átlagos pár, és nem zavarja a környezete, nem fél olyan hihetetlen dolgot megtenni, mint elmenni egy moziba? Nem írogatni hetekig, hanem ha már a másik felveti a találkozót, akkor él is vele? Meg játszani a "jaj én nem szoktam először írni" szende kislányt?

Ha valaki szerint ez azt jelenti, hogy akire vágyok csak egy "heteró papucs", aki pedig egy ilyen férfira vágyik, egy nő, háát, erre már tényleg nem tudok mit írni. Micsoda elvárások...

2022. jún. 19. 23:32
 16/23 A kérdező kommentje:

(*Az pedig, hogy *felvállalja magát)

"A csajuk mellett." Talán ez a legjobb hozzászólás, mert lehet ilyen meleg férfiak nincsenek is, csak heterók, és melegek között úgy látszik igény sincs ezekre az értékekre. Meg hát, egyesek szerint az ilyen férfi csak heteró papucs lehet ugye.

2022. jún. 19. 23:52
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az tetszik az igényeidben,hogy lépjen túl az exén.Három éve próbálok ismerkedni,de nem volt egyetlen olyan ember sem,aki ne hozta volna fel exét, vagy exeit. Vagy áradozott, vagy panaszkodott rá.

Ez nagyon zavaró, nagyon rossz. Mert ha áradozik,akkor miért is nincs még vele? Ha pedig ex,akkor már minek rá panaszkodni?

Én egy mondatban megírom mindig,mióta vagyok magamban és kész.Többet ex szóba sem jön.


Egyébként a kérdező jól érzi, hogy mi egy igazi párkapcsolat lényege.Illetve mi kellene ,hogy legyen.Sajnos a többségnek ezekről fogalma sincs.Pl, az ápolt megjelenésről,vagy az összevissza szexelésről.

2022. jún. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék ilyen ember lenni mint amit a kérdező leír, csak sajnos nem olyan egyszerű dolog ez. Persze ha az volna akkor mindenütt ilyen emberek rohangálnának. De ettöl független létezhetnek ilyen melegek, de nagyon ritka.
2022. jún. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig azért akad még ilyen, ha nem is rengeteg. Csak lehet nem találkoztok, vagy nem rád vágyik, vagy más opció van sajnos.
2022. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%

"és félreértik, amit írtam"


Leginkább azért, mert amit itt leírtál az nem igazán fedi azt, amit korábban írtál.

Van egy definíciód arra, hogy valaki tökös, ami lényegében az elvárásaid belesűrítése ebbe a fogalomba. Szerintem erre értette a korábbi hozzászóló, hogy te papucsot akarsz és nem egy önálló entitást.

Attól, hogy valakinek sok partnere van még lehet lelkileg kiegyensúlyozott, attól, hogy valaki hájas még lehet testileg kiegyensúlyozott, az pedig, hogy valaki nem mosakszik rendesen nem nagyon áll kapcsolatban azzal, hogy valaki tökös. És ezt estig lehetne folytatni.

Bedobálod az elvárásaidat és csak az jó, aki ez mind és mindenki más nem az. Pedig jobb ha elfogadod azt, hogy az emberek nem akarnak majd neked megfelelni, mert könnyen találnak olyat is, aki elfogadja őket olyannak, amilyenek.

2022. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!