Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol vannak az igazi tökös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igazi tökös férfiak?

Figyelt kérdés

Olyan nehéz találni egy belevaló, talpraesett férfit, aki mer kezdeményezni, nem ilyed meg a kihívástól, és a kapcsolat lehetőségétől. És tesz is azért, hogy sikerüljön valami az életében, megszerzi, amit akar, megszerzi azt a fiút magának, akire vágyik és boldog lehet. Mer nyíltan mutatkozni, nem a környezete diktálja neki a szabályokat, hogyan éljen és kivel, és büszke a választottjára. Önmagára igényes, testileg és lelkileg is stabil, életerős.

Bocsi srácok, csak pár rossz tapasztalat, gyengécske fiú után ez kibukott belőlem. Van remény szerintetek? Vannak ilyen melegek közöttünk?



2022. jún. 19. 11:59
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Számomra a tökösség definíciója nem teljesen az, amiket a leíró részben írtam össze. Talán csak az első két mondat, ami jól leírja. Vagy szerintetek mit jelent, ha valaki tökös? Ha ez volt a megtévesztő, akkor sajnálom. A tökösséget csak a fejlécbe, a kérdéshez írtam, mert gondoltam így egyszerűbb a kérdést megfogalmazni, írni csak egy szót. Illetve számomra tényleg bejön, nagyon vonzó, ha egy fiú tökös/belevaló, talpraesett, mer kezdeményezni, tenni. Másnak nem? Ez ennyire furcsa? A leíróba sem tettem kettős pontot semmi elé, hogy na az a definíció. 😕 Illetve, ha tökös férfira vágyok, miért akarnék egy papucsot? A kettő pont üti egymást, ellentét. Én nem vagyok tökös sem igazán talpraesett, ezt tudom, de ettől még tisztán megyek randizni, és szeretném legalább a családom előtt felvállalni a kapcsolatom, teszek egy ismerkedésért és a kapcsolat lehetőségért, szeretnék büszke lenni a választottam rá, és nem foglalkozni azzal, ha tényleg meleg párnak néznek minket. Lehet nem jól fogalmaztam hirtelen, amikor a kérdést kiírtam, de attól még könnyen ítélkeznek egyesek. Lehet kérdezni is, ha valami nem érthető pontosan. De az igaz, hogy nem itt fogom megtalálni a párom, nem emiatt a kérdés miatt. De nem fogom feladni, keresni kell, és nyitottnak lennem, ezt tudom. Különböző, számomra értékes dolgokat felsoroltam a rossz tapasztalataim alapján, és úgy gondoltam, ezek a dolgok nem nagy elvárások, vágyak, és talán sokan át tudják érezni. Mindenkinek más az ízlése és vágyai. Lehet valakinek a tökösség nem jön be. Mondjuk ez nekem pont jó lenne, akinek tetszenek a félénk, kissé ügyetlen, bátortalan, kicsit elveszett fiúk. 😅

De #20 válaszoló, azért így is sok mindent félreolvasol, vagy csak nem értelek, ezt a stílust. Igen lehet valaki kiegyensúlyozott, mert sok partnere volt, vagy el van hízva, ezzel egyetértek. De attól még nem egészséges, hogy túlsúlyos, és az sem, sőt veszélyes, ha random emberekkel összefékszik gumi! nélkül, és ez nem annyira tetszik. A stabil lehet nem volt a legjobb szó, de az erős szinonimáját kerestem, csak nem akartam felszínesnek tűnni, hogy nekem csak az izmos pasik tetszenek, és csak a kemény macsók. És még egyszer, szerintem sem attól lesz valaki tökös, mert rendesen mosakszik. Ilyet sem írtam, hogy a kettő összefügg. És azt sem, hogy azért lesz tökös, mert világgákürtöli hogy meleg és van egy párja. Ezt valaki más értette nagyon félre, de még csak hasonlót sem írtam. A tisztaság, igényesség neked is alap elvárás, nem? Én legalábbis mindig próbálom kihozni magamból a legjobbatlegjobbat randi előtt, tiszta lenni, és úgy megyek el randizni. Ha lehetne folytatni, folytatsd csak. De kicsit úgy érzem, mintha direkt nem akarnád megérteni és elfogadni, amit írtam. Direkt bele akarsz kötni, mert talán szerinted én egy hisztis felszínes valaki vagyok? Akinek semmi nem jó? Vagy téged ért valami csalódás ismerkedés során, mert nem tetszettél valakinek? Nem tudom. Azért azt is el kéne ismerni, nem olyan elvárásim vannak, hogy legyen minimum 185 cm magas, és minimum 20 cm-es farka, és legyen pénze, legyen kék szeme, stb. Egy átlagos kapcsolatot szeretnék, amibenamiben pl. fel lehetne válallni a kapcsolatunkat, ezt én is tudnám nyújtani. Mint a heteróknál. Irigykedek rájuk. A lányokra is, mert úgy vettem észre a heteró fiúkban tényleg több tökösséget és talpraesettséget látok, büszkén vállalják a kapcsolatukat, stb. Nem gondolnám, hogy a heteró fiúk mind papucsok lennének. Lehet lányos a személyiségem, de ez van, vállalom. Bár tapasztalataim alapján, a legtöbb melegnek szintén inkább a férfias tulajdonságok tetszenek, pl. a tökösség, határozottság, tudja mit akar, erős jellem, vagányság, talpraesettség, erő, bátorság, stb.

A tisztaságot is tudom nyújtani. Merek kezdeményezni beszélgetést, nem beszélek arról, hogy hiányoznak az exeim, merek találkozni, merek nyíltan mutatkozni. Sosem vártam el, hogy valaki feleljen meg nekem, miért ne fogadnám ezt el? Én sem tetszem mindenkinek, és ha így van, szépen elköszönünk egymástó, elfogadom. Sosem beszéltem erről másokkal, hogy nekem ezek az elvárásim vannak, írok egy listát, feleljenek meg ennek. Neked is ilyen jellegű rossz tapasztalaid vannak? Talán ezért nem akarod elfogadni, amit írtam, de mindegy. Ez a kérdés és a halászok is megerősítettek abban, hogy ne adjam fel, tenni kell. Sajnálom, tudom nem könnyű ismerkedni, alapból. De ne adjuk fel, mindig van remény!

2022. jún. 21. 10:07
 22/23 anonim ***** válasza:
38%

Hol vannak azok az igazi nők akik nem dugatták magukat szét 3 focicsapatnyi férfival?


Itt csak luvnyák vannak, nők sehol.

2022. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
19%
Ja most látom hogy homi kategória....
2022. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!